Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa álmom volt, lehet...

Furcsa álmom volt, lehet ennek jelentése?

Figyelt kérdés

Szóval amit álmodtam: egy kórházban találtam magam, mint orvos és volt egy betegem, de a vizsgálatokhoz nem adtam meg a nevét, mert titokban akartam tartani valamiért, mentem a vizsgálatok eredményeiért (amúgy x- nek neveztem el) és aki az ablaknál volt furcsán nézett ki, férfi, ősz hajú, és a szeme csak egy pont volt, normális bőrszínű, kicsit furcsálltam a külsejét, de nem foglalkoztam vele, szóval az eredményekért mentem és közölte velem, hogy a betegem meghalt, nem akartam elhinni, megkérdezte, hogy nem akarom e megnézni, hogy tényleg ő az és elmentünk ahol a hullák voltak, több ajtó is volt, normális szobák, bementünk az egyikbe és 3-4 hulla feküdt, normális ágyakon, nem olyanokon, mint a kórházakban, sötét bőrűek voltak, kicsi termetűek, pedig felnőttek voltak és az ágyon felült egy nő és megijedtem, mert azt hittem hulla, pedig nem és elestem és mögöttem volt egy ajtó ami nyitva volt és hátulról megfogott valaki, hogy felsegítsen, éreztem ahogy megérint és megint csak megijedtem, és elkezdtem sírni, igazából és felébredtem

nem igazán hiszek abban, hogy az álmok jelentenek valamit, de erre annyira részletesen emlékszem még mindig, reggel óta ez jár a fejemben


2011. júl. 13. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:

jaj ez szörnyű álom!

lehet csak néztél valami filmet, és azért

nem hiszem, hogy nagy jelentősége lenne

2011. júl. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Azt jelenti, hogy utálod a néger törpéket, konkrétan a halálukat kívánod. És a közel jövőben te is végzel pár fekete törpével vagy pedig belépsz egy titkos náci szervezetbe, akik fekete törpéket ölnek.
2011. júl. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

tudtam én, hogy ez a kategória nem nekem való

mostanában nem nézek filmeket, csak sorozatokat, és nem vagyok rasszista, inkább anyám

2011. júl. 13. 15:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt a kategóriát ellepték a bunkó emberek úgy egy éve biztos...:) Komolyan már mindent csak a családi kapcsolatokhoz lehet írni! :D

Szóval! Az álmok csupán feldolgozzák az átélt eseményeket. Persze nem teljesen ugyanúgy. Semmi jelentése "nincs". :) Bár lehet hogy számodra van. Én a helyedbe leírnám az álmaimat és alig négy álom után felfedeznél valami közöset bennünk, és megtudnád, hogy miért álmodod azt amit. És azért emlékszel rá részletesen, mert ha az álmodból ébredsz fel, akkor automatikusan megmarad. Főleg, hogy "sírva" ébredtél fel, ezért "nyomott" hagyott benned. De semmi extra. :)

2011. júl. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2011. júl. 13. 16:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nyomt hagy benned az álom, és nem kötöd az előző esti filmhez, vagy valamilyen napközben veled történt dologhoz akkor igenis fontos lehet. Viszont nem érdemes álomfejtő könyveket elővenned, hiszen a szimbólumok mindenkinek mást jelentenek. Inkább el kell gondolkodnod, hogy NEKED mit jelentenek azok a dolgok.

És sokszor nem is az álom a fontos, és lényeges, hanem az érzelem amik hozzá kapcsolódnak. Gondold át, hogy miken mentél át az előző napokban, és mi várhat rád, amire esetleg jelezhet az álom.

Szép álmodást!

2011. júl. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!