Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa álmom volt, szerintetek...

Furcsa álmom volt, szerintetek van valami jelentése?

Figyelt kérdés

Késődélután lehetett, és egy volt barátnőmhöz (Dóri) mentem ismeretlen városi terepen (visszatérő álomhely), de tudtam, merre kell mennem. Amikor odaértem, egy nagy boltívet láttam, ami alatt ott állt egy másik helyi lány, akit egyébként személyesen nem ismerek. Mindenki törökös-hastáncos ruhában volt, és már épp kérdeztem volna ettől a lánytól, hogy hol a Dóri, amikor kijött. Nagyon szép, zöld ruhában volt (szintén hastáncos-szerűben), és átöleltük egymást, miközben én mondtam neki, hogy milyen szép.

A következő emlékem az, hogy sétáltunk, és jött szembe több olyan ember is, aki az én falumban lakik. Aztán kimentünk egy buszállomásra, ahol a lépcső közepén állt ő, én meg a lépcső tetején. Aztán a következő kép az, hogy a buszon ülünk, és látok mindenféle nagy bevásárlóközpontot. Egyébként az én falumból jövő emberek kivétel nélkül a buszon voltak.

Aztán a következő kép az, hogy a falumban voltunk, és bementünk a régi általános iskolánkba. A Dóri pedig már teljesen máshogy nézett ki, de akkor is ő volt. O.O :D

Ha jól emlékszem, egy helyi gyereknek a barátnőjének a külsejét vette fel, aki egyébként be sem jön.


Aztán felkeltem.


Nagyon blőd vagyok? :DD És ez mit jelenthet?


17/F


2011. jún. 5. 08:54
 1/2 Tom Benko ***** válasza:
Semmit, mint ahogy az álmok semmit nem jelentenek.
2011. jún. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az álmoknak van jelentésük és jelentőségük is, de ennek mértéke rendkívül változó. Ez szerintem egy érdekes álom, különösebb jelentés és jelentőség nélkül
2011. jún. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!