Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez miért van? (Bövebben Lent)

Ez miért van? (Bövebben Lent)

Figyelt kérdés
Én soha sem álmodok semmit vagy legalábbis teljesen elfelejtem reggelre.
2011. júl. 12. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok és ez így jó nekem. Okát nem tudni, mindenki álmodik, én is biztosan, de nem olyam rémálmok hogy felriadjak vagy reggel is emlékezzek rá.
2011. júl. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenki álmodik az éjszaka folyamán, legalább ötöt. Csak van, aki emlékszik erre reggel, s van, aki az egészet elfelejti.
2011. júl. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ennek sok oka lehet.


Több álomkutató publikálta könyvben ezeket a jelenségeket, bár tudomásom szerint ez annak köszönhető, hogy vagy nem érsz el egy olyan alvási állapotot, hogy álmodjál, vagy hamarabb túlesel rajta, és ezért nincsenek álomképeid.


Az a tény bizonyos, hogy mindenki álmodik alvás közben mert az agy ilyenkor is működik csak nem minden esetben képi megjelenítésben.


Érdemes átrágni egy két ilyen könyvet, hogy teljes képet kapjál arról hogy mi zajlik le az emberben alvás állapotában és, hogy minek köszönhetjük az álomképeket.

2011. júl. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!