Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelent valamit ez az álom?

Jelent valamit ez az álom?

Figyelt kérdés

Hali!

Már három napja mindig olyat álmodok, hogy én vagy valaki más bajban van, és nem tudok megszólalni. Ma például azt álmodtam, hogy a falunkban két bűnöző járkált. A családom két férfitagja (mind ketten 20-on évesek) kitalálták hogy ők elkapják, mert úgy hallották hogy a tőlünk 3 háznyira lévő kocsmánál vannak. Elindultak, kimentek a kapun, én meg öcsém pedig kimentünk utánuk (a kapun belülre) hogy lássuk mit csinálnak. Már majdnem ötven méterre voltak tőlünk, mikor a két betörő egyszer csak megjelent, kinyitotta a kaput és elkezdtek kiráncigálni engem meg az öcsémet. Kiabáltam volna a két rokonom után, de nem bírtam. A 10 éves öcsémnek suttogva mondtam hogy kiabáljon utánuk, különben elvisznek minket, de ő csak rázta a fejét és azt mondta hogy "Áá, én nem...". Mondtam volna neki még egyszer de egyáltalán nem volt már ekkor hangom. Megpróbáltam megütni a rablót, és ekkor ébredtem fel.

Ez jelenthet valamit?


2011. júl. 10. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. júl. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Az álmod azt jelenti, hogy általában másra hárítod a felelősséget, és a problémáidat próbálod másra hagyni. Nem vagy túl önálló, de a problémák, amiket másra hárítottál, visszazúdulnak rád, és neked kellesz megoldani őket.

Ne mindig másokra várj, cselekedj te, ez a te életed!


egy álomfejtő

2011. júl. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A 2. hozzászólónak köszönöm a választ, a másik kettőnek pedig felesleges volt írnia ide.
2011. júl. 10. 15:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Szívesen. =)


2.

2011. júl. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!