Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam 2-3 éjszakája, hogy egy lánnyal aki az osztálytálytársam, sétálok az erdő felé, az autóúton(éjszaka volt, és egy kocsi sem volt rajta) és mellette volt egy rendörautó, a motorháztetején pedig rendőrök ültek...éppen azt figyelték hogy egy berátom az iskola keritésén át próbál mászni, én felhívtam telefonon, hogy ne csinálja, mert figyelik a rendőrök...a lányt akivel sétálok, átöleltem, és megcsókoltam, azután ő váltott pár szót a rendőrökkel, és mentünk tovább. Az erdőbe beérve ott ültek a bejárat mellett(merthogy ennek az erdpnek a bejárata olyan volt mint a temető bejárata) a lány barátai, őket nem ismertem. A lány odament hozzájuk és leült a padra, én utánna mentem, és én is leültem. ennyi...aztán felébredtem... :)
2011. júl. 10. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tetszik neked a lány, és ezért álmodtad ezt. =)
2011. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát ez egyértelmű, de nincs semmi jelentőssége a rendőrnek, meg a kerítés átmászásnak, meg ezeknek?
2011. júl. 10. 20:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg akadályokra utalnak köztetek, és arra, hogy ez a kapcsolat főleg a lányon múlik. Neki kell döntenie, és ha bepróbálkozol, pozitív élményként érhet.
2011. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát majd kiderül... :)
2011. júl. 11. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!