Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez? (Kérdésed...

Mit jelenthet ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Álmodtam. Ami szépen indult, de nagyon csúnya vége lett. Az elején a régi házunkban voltunk a férjemmel, és a gyerekekkel (visszavágyom oda, és sokszor visszaálmodom oda magam.) És boldogok voltunk. Éppen várandós voltam, de álmomban az már nálam szinte normális állapot, annyi "terhesálmom" volt már. Aztán jött egy férfi, és leszúrta a férjem. Magára a történetre, hogy miért, már nem emlékszem, de az megmaradt, hogy leszúrta. Nagyon rossz volt látni, mert ott ültem vele szemben.Mikor szúrta, láttam még az arckifejezését, és meg volt döbbenve, mármint a férjem, utána megfogtam a kezét, és becsuktam a szemem. Itt ébredtem fel. És azonnal felhivtam, annyira nyugtalan voltam. Hallanom kellett a hangját. Mivel nem szoktam a munkahelyén hivogatni, már tudta, hogy valami baj van. Rákérdezett, belőlem meg kikivánkozott. Elmondtam. Azt hittem, jobb lesz, de nem. Alig várom, hogy hazajöjjön, és lássam, hogy rendben van. Tudom, hogy csak egy álom volt, de annyira valóságos, hogy nem tudom elfelejteni. Aki meg tudja fejteni, kérem irja le, hogy mit jelenthet, mert én nem tudom. De igazából csak ki akartam irni magamból, hátha jobb lesz.
2011. júl. 8. 16:47
 1/4 Won ***** válasza:
100%

Szia!

Örülök, hogy sikerült kiírnod magadból és először is nyugodj meg. Azt kell mondanom, hogy nem minden álomnak van konkrét jelentése. Azt hiszem, hogy ennek sincs. Ennél többet sajnos nem tudok mondani, de mindenféleképp nyugodj meg, mert a férjednek semmi baja. :)

Légy Jó!

2011. júl. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen, azóta már persze hazajött, és a saját szememmel is látom, amit az eszemmel reggel óta tudok, hogy semmi baja. :)) Azt is tudom, hogy nem minden álom válik valóra szerencsére. :))
2011. júl. 9. 02:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Az álmod jelentése valóban nem egyértelmű, de az biztos, hogy erős érzelmi szálak fűznek a férjedhez (szerencsére). Ne félj, ez az álom nem egyértelműen arra utal, hogy a férjednek baja fog esni, hanem csak az elfojtott aggodalmad álmodban teljesült ki, ugyanis a valóságban nem igazán mutatod ki azt.

Várj holnapig, és akkor konkrétabb választ kapsz az élettől. Csak járj nyitott szemmel.

2011. júl. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Az az érdekes, hogy valóban nem mutatom ki, hogy szeretem.Pedig szeretem. És ő is tudja. Csak nem kötöm minden percben az orrára.
2011. júl. 10. 17:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!