Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelenthet az...

Szerintetek mit jelenthet az álmom? :D

Figyelt kérdés

azt álmodtam hogy aludtam és arra keltem fel hogy valaki lesmárolt,erre felnéztem és ott volt egy ilyen troll ember ... szóval úgy nézett ki hogy piros,felálló haja volt,és volt a feje tetején egy szarv,mint az unikornisoknál és karika volt az orrában,mint a bikáknak :))

és szóval elvileg jártam vele X'D

és elkellett menni iskolába mert az álmomban még nem kezdődött el a nyáriszünet :))

és vittem a trollembert magammal és mikor hazafele mentünk,mondtam neki hogy szakitani akarok mert nem érzem úgy hogy szerelmes lennék belé.

és ő meg nem akart velem szakitani és zaklatott.

ez mit jelenthet?

egyébként annak lehet hozzá valami köze hogy a volt pasimmal is azért szakitottam mert nem voltam belé szerelmes :S és arra emlékszem hogy mielőtt elaludtam,rá gondoltam ://

meg ez tudom hogy furán hangzik de mostanába,kb egy hete talán,egy csomószor volt már olyan hogy azt álmodtam hogy iskolába kellett menni és nem tudom,miért,de volt hogy SÍRVA ébredtem föl álmomból,mert nem akartam suliba menni xd

ezek mit jelentenek?

13L


2011. júl. 8. 11:14
 1/4 anonim válasza:
100%
Este a kelleténél kicsit több füvet szivtál...
2011. júl. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem drogozok xd
2011. júl. 8. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Az álmod valószínűleg valóban a volt barátodra utal. A leírásod alapján arra jutottam, hogy mivel nem szeretted őt, valószínűleg kritikus szemmel nézted, túlságosan nagy hangsúlyt fektettél a hibáira.

Őszintén, nincs ebben némi igazság?

Próbálj meg továbblépni!

2011. júl. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

utolsó: hát ebben is lehet igazság,egyébként próbálom elfelejteni,deamióta múltkor megtudtam,hogy az egyik nagyon jó barátnőmmel jár,azóta már nagyon megutáltam mind a kettőt ...

jó,tudom hogy semmi közöm hozzájuk,de akoris,ha nekem van egy barátnőm,akinek a pasija tetszik,még ha szakitanak,nálam a srác akkoris tabu,mert szerintem a jó barátság egyik alapja az hogy akármennyire is tetszik,a barátnőm volt pasija szóba sem jöhet

szóval ez jó nagy bunkóság volt a csaj és a srác részéröl is ... szerintem.

egyébként akármennyire utálom,mégis mindig bűntudatom lesz,amikor arra gondolok,hogy pl vett nekem kólát o.O meg elkisért mindenhova ... szóval most nem tudom pontosan hogy mérges vagyok rá,vagy mi van?

de az biztos hogy nem akarok vele újra járni,mert azóta úgy már túlléptem rajta,csak .. bűntudatom van amiatt hogy szakitottam vele és hogy ezzel megbántottam :S

amúgy köszi a válaszokat :DD

2011. júl. 10. 00:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!