Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelenthet az...

Yeppy kérdése:

Szerintetek mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés
Pontosabban álmok... mostanában eléggé gyakran (olyan másfél hónapja) eléggé gyakran álmodok olyan dolgokról hogy egy katasztrófa történik... például hirtelen egy villamosmegállóban állok, jön egy kocsi és a mellettem lévőket elüti... szóval leginkább az álombeli "szereplők" szoktak meghalni, én mindig életben maradok, mégsem ugrok félre meg semmi... mi lehet a baj? (17/F)
2011. júl. 4. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azt jelenti hogy szoktál aludni...
2011. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó... szoktam aludni... de ez most komoly kérdés lenne... már egy éve is álmodtam ilyeneket azok elmúltak de most valamiért mégis visszajöttek ezek az álmok... és nekem fura hogy szinte minden második vagy harmadik nap ilyenekkel van tele az éjszka...
2011. júl. 5. 09:07
 3/4 anonim ***** válasza:
SEMMIT ! ilyenhülye kérdéseket ...
2011. júl. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
max azt hogy részese leszek valaminek amit egyedül te élsz túl.és azt hiszed egy darabig hogy te vagy az egyetlen túlélő.
2011. júl. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!