Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelent?

Ez az álom mit jelent?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam,hogy egy híres fotós voltam még diák és fel kértek egy filmbeli szerepre. Egy tinit kell játszanom aki utálja Fluort. Teljesen más zenét szeret( valóságba s szeretem annyira Fluort). Meg kért a barátnőm mennyek el vele Fluor-koncertre. El menetem vele a koncertre. Már a második számot énekelte Fluor mikor le jött a színpadról és ugye minden tini oda rohant hozzá a barátnőm is. Én meg tök egyedül álltam és elő vettem a fényképező gépemet..de fel ébredtem mi mi volt ez az egész én nem szeretem Fluort! Én nem értettem ezt az egész dolgot! Választ előre is Köszönöm.:D
2011. júl. 3. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szeretintem épp ezért álmodtad mert nem szereted.Már a csapból is Fluor folyik.Talán épp azért álmodtad mert úgy érzed,h a te környeztedbe meg azon kívűl is sokan szeretik de te mégsem.Am szerintem az álmoknak nincs mindig jelentőségük.:D
2011. júl. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Áhhá értem.:D Köszi.:))
2011. júl. 3. 18:28
 3/3 anonim ***** válasza:
nincs mit :D
2011. júl. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!