Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelenthet ez...

Szerintetek mit jelenthet ez az álmom?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátommal ( aki fiú ) álmodtam azt hogy lefeküdtünk , de télleg számomra csak barát . Esetleg mégis többet jelent nekem mint barát ?
2011. jún. 30. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Mint sok helyen írtam már, az éj sok gondolatot átfest. Nem törődnék vele a helyedben.
2011. jún. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezek szerint igen
2011. jún. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :D
2011. jún. 30. 23:22
 4/6 anonim válasza:
Az álom vágyteljesítés, de nem konkrétan azt jelenti, ami lejátszódik benne. Ezek szimbolikus tartalmak, ne aggódj. :)
2011. júl. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 khrisztike ***** válasza:
Egyszer valahol olvastam, hogy ha álmunkban hozzánk közel állókkal szeretkezünk,(akár rokonnal is) az azt jelenti, hogy sokat jelentenek nekünk, szeretjük őket, de természetesen semmilyen perverzitás nincs benne! Bocsánat talán kétértelmü elnézést nem tudom most szebben megfogalmazni :D
2011. júl. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi köszi :D
2011. júl. 2. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!