Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehetett ez, ez normális?...

Mi lehetett ez, ez normális? (lent)

Figyelt kérdés
lehet,hogy rossz hejre írom, akkor bocsánat. Azt történt velem,hogy mikor aludtam, hirtelen halottam egy nagy robajt (kb. egy pillanatig lehetett hallani) láttam egy nagy fehér villanást, megremegett egyszer az egész testem, mintha a végtagjaim gőrcsberándultak volna( de nem fájt) és zaklatottan, levegő után kapkodva felkeltem.
2011. jún. 28. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
villámlott.
2011. jún. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
biztos,hogy nem az volt.
2011. jún. 28. 14:46
 3/9 anonim ***** válasza:
áram volt?
2011. jún. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
gondoltam erre de kétlem,hogy megcsaphatott volna áram. melettem is feküdtek és vele nemvolt semmi baj. + áram közelébensem voltam.
2011. jún. 28. 14:56
 5/9 anonim ***** válasza:
úgy gondoltam hogy valami levágta a biztosítékot és roh.at nagyot szikrázott
2011. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Smartguy86 ***** válasza:
Nem nem! Ez az alvás közbeni hallucinációk egyik formája, és normális. Nézz utána wikipedián, a hallucináció szócikkben!
2011. jún. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Dr. Barnabás vagyok, parapszichologiai kutató az álomfejtést kutatom 2010 óta elötte a különös fényjelenségeket.De ilyenről még nem hallotam hogy mind a kettő egybe vág!ugyanis a fénytől nem lehet aludni...végülis a zaj elősegíti a szinusz frekvencián előrejelzett fényjelenség okát. de a hidegrázás a zaj és a fény arra utal : este lefeküdtél aludni, nem csuktad be az ablakot ezért fáztál )lásd:hidegrázás) majd vihar jött és villámlott egyet! hívj ha kérdésed van : 06-70/ 326 79 84
2011. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az a baj ezzel az elmélettel, hogy ablak nincs a szobába, és viharsemvolt, tiszta szép csillagos volt az ég nemlehetett villám. és köszönöm a válaszokat.
2011. jún. 28. 20:15
 9/9 Smartguy86 ***** válasza:

Na csak hogy ne kelljen megszakadnod a Google használattal:


[link]

2011. jún. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!