Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Eléggé megviselt ez az álom....

Eléggé megviselt ez az álom. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Először is kezdjük ott,hogy én még sosem írtam az ezotéria témakörbe,mert láttam itt pár kérdést,amikre általában idióta válaszok érkeztek,de remélem,hogy nekem most a "normális" emberek fognak válaszolni! Hozzátartozik a kérdésemhez,hogy pár éve volt egy abortuszom,és azóta eldöntöttem,hogy sosem fogok gyereket vállalni.

2 napja viszont azt álmodtam,hogy van egy kislányom,még arra is emlékszem,hogy álmomban Lilinek hívták. Nagyon pici volt,talán 1-2 hónapos lehetett. Elvittem megfürdetni,de úgy emlékszem,hogy nem egy kis kádba tettem,hanem olyan volt mint egy mosdó. Beletettem a gyereket,kevés víz volt benne,de közben kimentem a fürdőszobából valamiért,és mire visszaértem tele volt vízzel,a gyerek teljesen elkékülve volt a víz alatt,talán megfulladt. Gyorsan kikaptam belőle,de nem tudom,hogy megfulladt vagy sem,olyan volt mintha a saját "NE!" kiáltásomra riadtam volna fel. Olyan rossz érzésem volt egész nap ez miatt az álom miatt,és még mindig ez jár a fejemben. Miért álmodhattam ilyet? Jelenthet bármit is?


2011. jún. 27. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Lelked mélyén talán mégis szeretnél egy kisbabát. Hiszen "tudod", hogy Lilinek neveznéd, féltenéd stb. De lehet, hogy hülyeségeket mondok.
2011. jún. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az az érdekes,hogy régebben mikor még azt mondtam a gyerek kérdésre,hogy talán majd valamikor lesz,akkor is mindig azt mondtam,hogy nekem fiú kéne. De nem akarok egyáltalán semmilyen gyereket .
2011. jún. 27. 18:45
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
tudatalat gyereket akarsz de mivel te valójában nem akarsz gyereket így az álmodban megölöd a gyereked ( nagyon értelemes válasz lett tudom. nem tudom jól megfogalmazni ezt kivételesen bocs.)
2011. jún. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nekem álmomban nem úgy tűnt,hogy meg akarom ölni,hanem szörnyen éreztem magam attól,hogy talán meghalt.
2011. jún. 27. 18:52
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
akkor félsz attól ha talán gyereked lenne nem tudnád viselni a gondját és félsz hogy meghalna és lehet voltakép ezért is nem akarsz gyereket.
2011. jún. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk valóban így van. Tisztában vagyok vele,hogy mennyire önző vagyok,és hogy ez miatt milyen rettenetes szülő lennék.
2011. jún. 27. 19:00
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet jó szülőlenél ha jó pár van melletted.nem vagy önző csak félsz és ez nem baj.a döntés a te kezedben.
2011. jún. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!