Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az álmamim?

Mit jelenthetnek ezek az álmamim?

Figyelt kérdés

van egy srác a sulinkból akibe szerelmes vagyok, és már 10szer, vagy többször is álmodtam vele, meg sokszor olyat hogy a kertünkben/házunkban volt, volt olyan is, hogy a családjuk vmi ismerődünk voltak, és ideköltöztek, a végén belém szeretett, meg olyat is hogy feljött hozzám, szerelmet vallott nekem, szájon csókolt, és azt mondta, hogy szerdáig kell várni az igazi csókra. (mert az ink szájrapuszi volt és nagyon forró volt).

élőben még sosem beszéltem vele.

mit jelenthetnek ezek az álmok??

16/l


2011. jún. 25. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
álmamim?XDD
2011. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
álmaim...-.- de ha már legalább ideírsz, akkor válaszolhatnál értelmesen
2011. jún. 25. 22:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy csak azért álmodod, mert nagyon vágysz rá vagy ilyesmi... De ha jelentést akarsz belevinni, szerintem valahogy ösztönözni akarod önmagadat arra, hogy szólítsd meg, mert nem tudsz nélküle élni.

Nekem is voltak régebben ilyen álmaim, de mivel osztálytársamról szólt, másnap mindig többet voltunk egymással, azonkívül hogy nem jártunk. :)

2011. jún. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!