Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet? (Kérdésed...

:) :) :) kérdése:

Ez mit jelenthet? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Azt álmodtam,hogy a barátnőm(nem csajom hanem barátnőm én is lány vagyok) nem áll velem szóba,mert valami olyat modtam vagy csináltam amit nem kellett volna.És valami falunap féle volt és ott volt még 1 barátnőnk aki megkérdezte tülem,hogy nem láttam xy-t(aki nem áll velem szóba)..mondtam,hogy nem áll velem szóba.Után elmentünk valahová kirándulni a családom meg a barátnőm családja,és addig nyaggattam,hogy mondja már hogy mi a baj,mig elmentünk sétálni valami nagy tóhoz és akkor már majdnem elmondta,de a tó valahogy folyó lett és mi ott voltunk a folyóba eveztünkvisszafele(ami nehéz volt vizzel szemben)és akkor valahogy odekerültek keresztapuék is(barátnőm apjáék) és ők is monták,hogy kéne visszamenni...és végül nemtudtam meg hogy miért hargszik rám..Szerintetek mit jelenthet?
2011. jún. 25. 09:39
 1/1 anonim ***** válasza:
28%
tülem ne kérdezd... a felénél elfáradt a szemmozgató izmom
2011. jún. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!