Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

A lány, aki tetszik nekem, és lehet, hogy én is neki, csókolózott egy másik sráccal a Counter Strike 1.6 de_dust2 pájáján.És ez komoly.

Van valami jelentősége annak, hogy lefekvés elött rágondoltam, és elég sokat gondolkodtam vele kapcsolatos dolgokon?


2011. jún. 25. 08:51
 1/7 anonim válasza:
az a komoly counter strike :D és jársz is vele vagy nem? velem konkrétan tegnap szakitott egy lány és roncs lettem :(
2011. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az nagyon durva, hogy a de_dust2-őn! :)

Egyébként az álmok úgy működnek, hogy vágyak/szorongások jelennek meg bennük, meg az emlékeink. Így igen, ha sokat gondolsz rá és pluszban még vágysz is rá, akkor ezek miatt simán álmodhatsz vele.

De hogy pont egy CS pályán... :D

2011. jún. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A lerakó fele a Lépcsőnél történt:(

Elég nagy kocka vagyok, ez az igazság:D

2011. jún. 26. 22:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá és mond meg mit érzel veszteni valód nincs. Bízz bennem minden rendben lesz kemény fickó vagy. Ez en a mondaton meg besz*rtam :DDDDDDD Mit jelenthet ez az álom?

A lány, aki tetszik nekem, és lehet, hogy én is neki, csókolózott egy másik sráccal a Counter Strike 1.6 de_dust2 pájáján.

2011. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De van amit veszítenem:(

Mivel hogyha nemet mond, minden 2dik nap elkell viseljem, találkozzak vele meg stb, mivel egyhelyre járunk edzeni:(

2011. jún. 28. 23:15
 6/7 anonim válasza:
A-n vagy B-n?
2011. jún. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
"A" lerakó rövid, a lépcső elött:D
2011. jún. 29. 12:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!