Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azért álmodok vele, mert...

Azért álmodok vele, mert minden éjjel órákat beszélgetünk (írásos formában)?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom.

3 éve ismerjük egymást, az idő alatt egyre szorosabb lett köztünk a kötelék.

Mielőtt kifejteném, hogy mi a helyzet, leszögezném: senki nem vallott szerelmet senkinek, és soha nem volt több köztünk, mint egy átlagos baráti-barát között.

Szóval: májusban elmentem hozzá, és a szokásos dolgokat csináltuk: sorozatokat néztünk, beszélgettünk, sz.-gépen játszottunk, ilyesmik.

Viszont azóta (előtte sosem) már jópárszor álmodtam vele:

-van, hogy egészen visszafogott álmok (szerelmesek vagyunk, és ez engem nagyon boldoggá tesz)

-van, hogy erősen szexuális töltetű álmok (gondolom nem kell kifejteni) :)

És ma már arra jutottunk (merthogy mint minden mást, ezt is megbeszéltük), hogy az már durva, hogy ennyiszer álmodok vele, és álmomban mindig szerelmes vagyok belé.

Ez most azért van, mert:

-sokat beszélgetünk, és már álmomban is vele vagyok

-vagy simán csak agyamra ment a szoros lány-fiú barátságunk???

Ui.: és igen, van barátom, aki nem ő. :)

L/21


2011. jún. 24. 20:54
 1/8 petya14 válasza:
Az alvás egy testen kívüli állapot olyankor a lelked ki száll a testedből és lehet hogy akkor is együtt vagytok csak akkor meg meritek tenni amit az ébren léted folyamán nem
2011. jún. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hm...elgondolkodtató. :)
2011. jún. 24. 21:22
 3/8 TOMAtm ***** válasza:
szerintem csak simán sokat 'vagy vele'.én pl ha a melóhelyemről álmodom akkor sürgősen kiveszek 1 hét szabit mert besokalok különben.
2011. jún. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
lehet, hogy igazad van. mondjuk az elmúlt 3 évben még nem sikerült besokallnom tőle. :)
2011. jún. 24. 22:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Túl sokat foglalkozol vele. De nyilván nem zavar, mert a barátod.

Egyébként munkahellyel én is voltam így, de érdekes módon mindig csak akkor dolgoztam álmomban, ha projektzárás volt vagy ha valami miatt sokat voltam benn (10-12 órát) úgy, hogy nem értem a dolgom végére.

2011. jún. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én is gondoltam már arra, hogy talán azért, mert túl sokat foglalkozok. egyébként a 2. mondat igaz. :)
2011. jún. 24. 23:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Az est sok gondolatot, s vágyat átfest. Különösebben ne törődj vele szerintem, ha csak nem vágysz rá az életben is.
2011. jún. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:)
2011. jún. 25. 11:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!