Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ha ezt álmodtam?

Mit jelenthet ha ezt álmodtam?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy egy zsidó kislány vagyok. de úristen nagyon rossz volt.Teljesen átéreztem amikor bevitték őket a gőzkamrába,a halálát,mindent. Mit jelenthetett ez? vagy esetleg Ő lehettem előző életembe?
2011. jún. 22. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
izé...hát én velem szokott az lenni, hogy ha nagyon beleélem magam egy mesébe vagy sokat gondolkodom rajta álmomban tökre úgy viselkedek úgy gondolkodok mint a szereplő. veled is talán hasonló történt
2011. jún. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de én semmi zsidós filmet nem néztem előtte:D nemtudom hogy jött,azért kérdeztem mitjelenthet
2011. jún. 22. 23:55
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Mivel a holokauszt kitaláció, ezért nem hinném, hogy ő voltál.
2011. jún. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kitalációnak azért nem mondanám, de tuti nem volt 6 millió áldozata
2011. jún. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mintha eltértetek volna a témától :)
2011. jún. 23. 01:42
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

az gázkamra, nem gőzkamra :D

egyébként zsidó vallású vagy? vagy legalább lány?

ha még sosem hallottál ez előtt a holokausztról, akkor ez tényleg elég érdekes :0

2011. jún. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
gázt akartam nemtudom mért gőzt irtam.. mindegyis de nem vagyok zsidó és lány vagyok,és elég tájékozottnak érzem magam a témában ;) de az álomról van most szó..
2011. jún. 23. 02:05
 8/10 Laci31 válasza:
Átérezted a tökéletes tehetetlenség állapotát, amikor döntenek a sorsod felől, eldöntik élhetsz-e egyáltalán. Valakik, akik nem is ismernek... Ez a legrosszabb rémálmok egyike ami létezik. Részletkérdés, hogy ez milyen formában nyilvánul meg. Most ebben a formában történt, de lehet hogy legközelebb kiskutya leszel, amint kikötnek az útszélére magára hagyatva. Ez magas fokú önbizalomhiányra utal. kicsit több önbizalommal kezeld az élet dolgait, és tudatosuljon benned, hogy képes vagy irányítani a saját sorsod!
2011. jún. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen valóban önbizalom hiánnyom van,de nem gondoltam hogy ezis jelentheti azt :O köszönöm a választ
2011. jún. 23. 20:06
 10/10 Laci31 válasza:
Az álomban történő éles átélések, azok mindig az erősen elfojtott, és a tudatalattiból felszabadult gondolatok, félelmek keveredése egy nemrégiben átélt valós történések eseményeivel. A tudatalattid nem tudod sem becsapni, sem megvezetni. Tudat alatt rettegsz a kiszolgáltatottságtól, a meg nem feleléstől a külvilág felé, és ez keveredik egy nemrégiben átélt kellemetlen és valós szituációval. Ez lehet akár rossz beszólás, gesztus is valakitől, amiről te tudomást sem vettél és elfojtottad magadban a rád valló psichikai hatásait. Valójában tudat alatt ez nagyon is a lelkedbe talált. Kivetítette egy kellemetlen álommá. Innentől elég csak tudnod hogy volt egykor ilyen, és hogy ez mivel járhatott ez valójában. Az agyad dolgozni kezd, és belehelyez téged a szenvedő alany(ok) személyébe.
2011. jún. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!