Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen színben szoktatok álmodni?

Milyen színben szoktatok álmodni?

Figyelt kérdés

Én pl. szürkében, mondhatnám is, hogy fekete-fehérben. Nagyon ritkán fordul elő, hogy színek is belekerülnek. Pl. emlékszem egy álomra, hogy egy nő víz alatt táncolt, a víz szép kék volt, de az egész álom pedig szürke.

Ritkán szokott lenni világosbarnás színű álmom is.


2011. jún. 21. 18:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

én minden színben (mint életben)

de 1-2 szer volt feketefehér álmom is.

2011. jún. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Én mindig színesben álmodok, sosem fekete-fehérben, az fura lehet. Egyszerűen annyi, hogy amikor alvás közben épp a REM szakaszba, azaz az álmodás szakaszába érsz, az agyad épp a látóközpontodat szokta pihentetni, ugyanis az agy is részenként pihen. Valaki csak ritkán álmodik fekete fehérben, valaki egész életében, valakire pedig más szín szokott jellemző lenni, mint pl pirossak vagy a kékek, vagy a zöldek, vagy a barnák, vagy sárgák, vagy a lilák. nekem mindig is színes volt, legalábbis azok az álmok amkire ébredés után is emlékeztem.
2011. jún. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

színesben, de néhány szín alkalmanként különösen megragad még közülük is.


amúgy azt mondják, az ember fekete-fehérben álmodik, csak utólag társít hozzá színeket.

2011. jún. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:

Én általában színesben álmodok, de a rossz álmok kivétel nélkül fekete-fehérek. Brr :S kicsit kísérteties.


Egyszer azt álmodtam hogy egy sötét házban, a haverjaim azzal szórakoztak, hogy ijesztő jelmezeket öltöttek, és ijesztegettek. Köztudott, hogy én k*rvára ijedős vagyok, és nem a lelkiismeretemmel van gond. Szóval összekuporodtam sírva az egyik sarokban, majd fölmentem a sötét ház emeletére, bementem egy szobába. Világos volt, minden színes. Meztelen voltam, és volt a kezemben egy tekercs géz xDD. Bejött egy csaj, aki az osztályomban egy bombanő :D, és nem fújjogott a fütykösöm miatt, hanem azt mondta hogy menjek haza.


Volt egy olyan rémálmom is, szintén fekete-fehérben, hogy bejött éjszaka vki, és megkéselte az anyámat. Ijesztő volt eléggé.


Ma egy rohadt jó álmom volt. Tökéletesen színes volt, azt álmodtam hogy vmi menő néger adott nekem egy versenyautót, hogy azzal versenyezzek, majd meg kellett küzdenem vele. Emlékszem, hogy az autó piros volt, fekete lökhárítókkal. Nagyon kúl volt :D.


Egyszer azt álmodtam, hogy a tengerparton meztelen csajok voltak, és az egyiket meg is tosztam. Felülmúlhatatlan élmény volt, teljesen színesben.


Nagyon kísérteties :S

2011. jún. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Én olyan színeket látok az álmaimban, mint amilyent az életben is. Nincs különbség. Viszont olyan szokott lenni, hogy egy hozzám közel álló személlyel álmodok, de az nem úgy néz ki, mint a valóságban, hanem teljesen máshogy, vagy úgy, ahogy egy másik ismerősöm, akár egy álmon belül többször is változik a kinézete, de attól végig tudom, hogy kiről van szó.
2011. jún. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Jé!?


Csak normális válaszokat olvasni.

Ilyet is ritkán látok.


Én nagyon szeretek álmodni

és szinte mindig álomból ébredek.

Mégse tudom, hogy láttam-e valaha színeket.

Bárcsak emlékeznék.

:(

2011. jún. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Legtöbbször este van az álmaimban, vagy sötét. Néha van hogy egy álmom helyszínen egy lámpa kevés fénnyel világít. De látom a szineket, minden szines benne :)
2011. jún. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
én eddig mindgi színeset álmodtam :D
2011. jún. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

23:49-es vagyok


Végül is azt kell mondjam, hogy nincsenek.

De eddig nem hiányoztak.

:)

2011. jún. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

És azt észre vettétek h ezen az oldalon mindenki éjszaka írt ?????

Ők csak t nap álmondtakXD

de tényleg nézzétek meg

2011. júl. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!