Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen színben szoktatok álmodni?

Milyen színben szoktatok álmodni?

Figyelt kérdés

Én pl. szürkében, mondhatnám is, hogy fekete-fehérben. Nagyon ritkán fordul elő, hogy színek is belekerülnek. Pl. emlékszem egy álomra, hogy egy nő víz alatt táncolt, a víz szép kék volt, de az egész álom pedig szürke.

Ritkán szokott lenni világosbarnás színű álmom is.


2011. jún. 21. 18:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nálam szoktak lenni színek. :)

Fekete-fehérben ritkán álmodok.

2011. jún. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nálam ritkán van szín. Vagy nem emlékszem rá, annyira leköti a figyelmemet (mit?) a történés.
2011. jún. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Toto652_89 ***** válasza:

Legtöbbször narancsos színben álmodom (nem vagyok Fideszes)

Olyasmi a légkör, mint a nyári naplemente... nagyon élvezem, gyönyörű!

2011. jún. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Mielőtt álmodni kezdek, sötétkéket látok, és az mindig megnyugtat, de hogy honnan jön fogalmam nincs!
2011. jún. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nálam mindig sötétek az álmok. Az ég pl. sosem volt kék még, mindig szürke, vagy fekete. a vörös szín nagyon gyakori az álmaimban, de más szín nincs olyan gyakran. mindig homályos, vagy szürkés, vagy feketés/sötét.
2011. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Nekem mindig éjszaka van és egy erdőben vagyok... rohadt hangulatos bárcsak a valóságban is megtalálnám azt a helyet... 14/f
2011. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Amúgy még nem is hallottam olyanról hogy valaki fekete-fehérben álmodik ez újdonság nekem. 14/f
2011. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Őszinte vagyok, hideg futkozott a hátamon, mikor a kérdést olvastam.Tintakék víz ugye, fodrozódni kezd egyre erősebben, és akkor látod, hogy jé, ott egy karcsú lány táncol, kibontott hosszú hajjal, de mintha nem a vízben volna, hanem része volna a víznek.Ez az én álmom volt nemrég.
2011. jún. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én rendes színeket látok általában. (Bár az álom hangulatától függően más-más színvilág van.)
2011. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nagyon élénkek a színek az álmaimban. De hallottam már olyat, hogy valaki fekete-fehérben álmodik.
2011. jún. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!