Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt? Mit...

Miért álmodtam ezt? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Az álmomra annyit emlékszek hogy a tesiteremben ülök a padon a fal mellett és mellém ülaz eggyik osztálytársam (fiú)Régebben tettszett de most már inkább csak barátként tekintek rá.Aztán egyre közelebb jött.Végül annyira hogy a combunk összeért és a kezét átrakta a vállamon.Aztán hirtelen egy osztályterembe találtam magamat ahol sötétkék menyasszonyi ruhában állok egy fiú mellett akinek nem ismerem az arcát.(természetesen nemhorror jellegben)Nem ismerem az arcát és nem is tudom hogy milyen.Aztán néha néha bevillan annak a srácak az arca aki a tesiteremben ölelgetett.Majd hirtelen rátért a srác hogy elvette a szüzességemet meg ilyenek.Van egy Anime amiben az egyik srácnak pont ilyen viselkedése van.Komoly de nem mondja hogy szeret csak cselekszik.

Miért álmodhattam ezt?Én úgy gondolom hogy nem szeretem a srácot vagy csak nem tudom bevallani magamnak?Mit jelenthet az álom? 14L


2011. jún. 18. 12:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Ezotériás vagyok de ezt az álmot nem tudom megfejteni..
2011. jún. 18. 12:45
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

sok vacsora...ez a jelentés...


az álmaidban a vágyaid jelennek meg....tehát...azt akarod h az a fiú.....

2011. jún. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem ettem vacsorát :D
2011. jún. 18. 12:52
 4/8 anonim ***** válasza:
micsoda csúnya dolog nem fehérben esküdni :P :D szégyeljed elfele magad:P egyébként álmunkban a múltunk "mocska" jelenik meg, nem a jövő, tehát ne parázz rá. ha tetszik, hajrá:)
2011. jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tom Benko ***** válasza:
Semmit nem jelent, ne foglalkozz vele. Energiáidat inkább valami értelmesebbre fordítsd.
2011. jún. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak úgy érdekel h miért lehet ez.De már nem tettszik :D legalábbis én így gondolom...
2011. jún. 18. 13:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen a 12:51-essel értek eggyet...Az álmok a legbelsőbb vágyakat sugallják.
2011. jún. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az álmaidban csak olyan embereket látsz, akiket valaha életedben láttál, az agyad nem képes új személyeket létrehozni. az ismeretlen pasit valószínűleg az utcán láttad vagy ilyesmi...
2011. jún. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!