Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Régebben volt egy álmom mit...

Régebben volt egy álmom mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Az álmomban egy szabadtéri bulin voltunk egy régi barátnőmmel akit nem láttam már rég óta. Volt egy nagy hullámvasútnak nevezhető valami amin mentem egy kört egy másik lánnyal akivel egyébként nem voltam jóban amikor utoljára láttam.

A lényeg az hogy hirtelen besötétedett és kihalt lett a buli helyszíne és csak a régi barátom meg én maradtunk. Ettől függetlenül jól éreztük magunkat beszélgettünk amíg odaértünk egy lépcsőhöz amin hirtelen egy aranyszínű csuklyás árnyék jelent meg olyan pásztorbottal mint amilyen a magasabb rendű papoknak van. De amikor hátra néztem nem láttam senkit. Hirtelen nagyon megijedtem és a barátnőmmel elfutottunk. Ekkor ébredtem fel.


2011. jún. 14. 17:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
hát nem is biztos hogy volt "eset". És nem hiszem hogy ez segítene hogyha lett volna is ilyen eset mert én nagyon félek az ilyesmiktől és nem tudnék nyugodtan aludni ha ezt megtudnám hogy ilyen történt velem mert mi van ha még egyszer elrabolnak? :/
2011. jún. 14. 18:45
 12/16 anonim ***** válasza:
Mint ahogy mondtam, ez egyáltalán nem biztos. Lehetséges, hogy egyszerűen csak van egy dolog, amitől félsz, és amihez a barátnődnek is köze van. Remélem nem ijesztettelek meg nagyon.
2011. jún. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De azt hiszem sikerült és remélem hogy nem raboltak el a földönkívüliek :) De köszi a válaszodat mert érdekes volt
2011. jún. 14. 18:52
 14/16 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Ha bármi gond van csak szólj.
2011. jún. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
oké. Köszi
2011. jún. 14. 19:16
 16/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kedves kérdező, hogy OFFolok, de a válaszolónak nem tudok üzenetet küldeni!

Kérlek kedves válaszoló az én kérdésemre is megpróbálsz valamit mondani?

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__1884701-..

Még egyszer bocsánat a kérdezőtől! :)

2011. jún. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!