Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Régebben volt egy álmom mit...

Régebben volt egy álmom mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Az álmomban egy szabadtéri bulin voltunk egy régi barátnőmmel akit nem láttam már rég óta. Volt egy nagy hullámvasútnak nevezhető valami amin mentem egy kört egy másik lánnyal akivel egyébként nem voltam jóban amikor utoljára láttam.

A lényeg az hogy hirtelen besötétedett és kihalt lett a buli helyszíne és csak a régi barátom meg én maradtunk. Ettől függetlenül jól éreztük magunkat beszélgettünk amíg odaértünk egy lépcsőhöz amin hirtelen egy aranyszínű csuklyás árnyék jelent meg olyan pásztorbottal mint amilyen a magasabb rendű papoknak van. De amikor hátra néztem nem láttam senkit. Hirtelen nagyon megijedtem és a barátnőmmel elfutottunk. Ekkor ébredtem fel.


2011. jún. 14. 17:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egyszerűen hiányzik a barátnőd?
2011. jún. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem akarok ezotériai vitát nyitni, pusztán csak az én véleményem szerint az álmoknak nincs jelentésük. Pusztán az eddig átélt napjaid feldogozása, illetve az agyunk számára nem hasznos információk úgymond ,,eltörlése''. De nyitott vagyok mindenre. Ha gondolod utánanézhetek ennek az álomfejtős történetnek. Rajtad áll.
2011. jún. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem nem hiszem de engem nem is a barátnőm hanem az a csuklyás alak érdekelne...
2011. jún. 14. 18:06
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen tudom hallottam hogy az agyunk álmodás közben átpörgeti az emlékeket és össze vissza mennek jönnek a gondoltatok az agyunkban de nem tudom... Ezotérikus szempontból megközelítve?
2011. jún. 14. 18:09
 5/16 anonim ***** válasza:
A 18:06-os vagyok. Lehet, hogy teljesen hülyének fogsz nézni, de hiszel az idegenek létezésében? Ugyanis ilyesfajta álmok gyakran velejárói az elraboltak élményeinek. De ezzel nem akarlak megijeszteni, csak hát tény, hogy vannak ilyenek.
2011. jún. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat de nagyon sikerült megijeszteni... :SS
2011. jún. 14. 18:24
 7/16 anonim ***** válasza:
Újra 18:06. Pedig nem ez volt a célom. Ha ez az álom többször ismétlődne, akkor lehetséges ez az opció. És ha ez következne be, érdemes elmenni egy ufológushoz vagy egy pszichiáterhez, akik regresszív hipnózissal (ha nem ismered ezt a műveletet, szólj) visszavezethetnek az esetlegesen elfelejtett emlékekhez.
2011. jún. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
szent szűz anyám...... amúgy nem tudom mik ezek amikről beszéltél
2011. jún. 14. 18:28
 9/16 A kérdező kommentje:
a regresszív hipnózist. egyébként nem csak egyszer álmodtam ilyet és szerintem nem is vagyok kiváncsi az elfelejtett emlékeimre mert én nagyon nagyon félek mindenféle ilyentől
2011. jún. 14. 18:30
 10/16 anonim ***** válasza:
A te döntésed. Egyébként a regresszív hipnózis, ahogy a neve is mutatja egyfajta hipnózis, ahol az alany egy elfelejtett emlékeit éli át újra. De az a te döntésed, hogy akarod e ezt vagy sem. Pusztán csak azért említettem meg, mert egyes embereknek ez segít feldolgozni az esetet.
2011. jún. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!