Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valami Magyarázat? Többi Lent

Valami Magyarázat? Többi Lent

Figyelt kérdés

Én nem tudom mindig furcsát álmodok, valamikor azt álmodom hogy egy kedvenc mese karakter szíven lövött és éreztem, másnap azt álmodtam hogy egy pali egy láncfűrésszel kinyírta a kutyáimat, meg valamikor régen azt álmodtam, nem tudom pontosan mit de azt álmodtam hogy a haverjaimmal voltam és azt mondtam hogy felakarok ébredni, de nem ébredtem fel.


Ez is furcsa: nagymamám mondta hogy éjfélkor (aludtam) felkeltem és azt mondtam "add ide azt!" a nagymamám azt mondta "mit?" "add ide aztat add ide add ide!" utána vissza lökött az ágyba, valamikor meg azt álmodom hogy egy lány képét látom, és valamikor átváltozik egy olyan horror filmekben látott szörnyben (pedig akkor nem néztem horrorfilmet)


Értelmes válaszokat, köszi. 12/F


2011. jún. 13. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Most mire is kellene választ adni? Hogy mit jelentenek? Ezt csak te tudhatod, mindenki a saját szimbólumai szerint álmodik...
2011. jún. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én se tudom most mire kéne választ.

"nem tudom pontosan mit de azt álmodtam hogy a haverjaimmal voltam és azt mondtam hogy felakarok ébredni, de nem ébredtem fel. " Ehhez csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy szerintem ( nem biztos ) ez a tudatos álmos, hogy tudod, hogy álmodsz. Velem is volt már ilyen, hogy tudtam álmodok.

2011. jún. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a tudatos álmodás király dolog, 1x történt velem, felmásztam egy közeli fára (álmomban) és leugrottam a tetejéről, hogy lássam fáj-e, de nem fájt
2011. jún. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sok horrorfilmet meg ijesztő dolgokat nézel a tévében/olvasol. Ezek leterhelik a tudatalattid és az így adja ki magából
2011. jún. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amelyiket akarod :))
2011. jún. 17. 11:11
 6/6 anonim válasza:
az én magyarázatom: túl sok (romlott) sajtot ettél :D
2011. jún. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!