Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet? Mekkora...

Ez mit jelenthet? Mekkora erre az esély?

Figyelt kérdés

Ma felhívtam anyut, és mondtam, hogy az egyik barátnőjével álmodtam. Erre mondta, ő is pont ezt mesélte ma. A hölgy álmában utaztunk hazafelé, de csak mi voltunk a buszon. Odamentem hozzá, már volt kis pocakom, és kértem, áldja meg a gyermekemet, mert elátkozták, de ne szóljak róla még anyunak sem, mert senki sem tudja, hogy úton az unoka.


Én azt álmodtam, hogy otthon voltam a szüleimnél, és az utcán találkoztam a hölggyel, ott kértem az áldását a gyermekemre, mert szerintem megátkozták.

Mellesleg anyu barátnője roma származású, és hiszek abban, egy cigány asszony áldása mindenen segíthet.

Ez mit jelenthet? Mekkora a valószínűsége, hogy ugyanazt álmodjuk?


2011. jún. 10. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:

r*hatt kevés:D

szinte lehetetlen ugyanazt álmodni

2011. jún. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Úgy 13,41%.
2011. jún. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Két ember nem álmodhatja ugyanazt! Ha a cigányasszony áldása mindig segítene,akkor a fél ország az áldásukat kérné. Elátkozni pedig senkit nem lehet,legalábbis úgy nem,hogy az hatásos is legyen.
2011. jún. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Akkor az övéit kéne meg áldania:úgy.hogy nelegyen velük probléma,ne kelljen a gárda,stb.
2011. jún. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!