Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ha olyan személl...

Mit jelenthet ha olyan személlyel álmodom akit már vagy 5éve nem láttam?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor honnan tudod hogy ő volt? :) 5 év elég sok idő.
2011. jún. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudat alatt hiányzik neked.
2011. jún. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még mindig gondolsz rá, hiányzik? neked.
2011. jún. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
igen szerintem is hianyzik eseetleg mondjuk baratod rol van szo jartal vele egy hejen mondjuk egy sorozobe, es most is jartal ott de nem juttott eszedbe az 5 eve nem latott kolega hanem ejjel vele almodtal amugy en is szeretnek almodni par emberrel de nem jon osze :(( ojan aki elhunyt meg egy kicsit kellene dumalni veluk
2011. jún. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen az egyik volt barátomról van szó,akivel több mint 10éve voltam együtt. 5éve nem is láttam,mert úgy tudom külföldön van. Nem szoktam rá gondolni,nem is értem hogy jött ez az álom.

Főleg hogy már férjem és gyerekem van.

2011. jún. 10. 13:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is volt, bár csak sima ismerőssel : ) Vele álmodtam, és másnap szóbakerült, hogy halottak róla valamit, meg találkoztam is vele : )

Meg volt olyan is, hogy anyát sebességtúllépés miatt megbüntették. Én aznap reggel álmodtam, hogy elkaptak a rendőrök, mert gyorsan hajotttam, nincs jogsim (életben sincs xx ), amikor anya megkapta a felszólítás ... eléggé lol volt :P

2011. jún. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!