Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha almomban...

Mit jelent az, ha almomban hosszu hajam volt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:

NEm minden álomnak van jelentése. Egy ilyen dolgoknak, kontextusból kiszakítva úgy hogy nem tudunk rólad semmit, nem lehet normálisan válaszolni.

Gondold végig, hogy mindez milyen érzéseket, gondolatokat keltet benned: az lesz a jelentése.

2011. jún. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hosszú hajú akarsz lenni vagy a szived mélyén arra vágysz. Amúgy leírhattad volna h milyen nemű és hajú vagy alapból :/
2011. jún. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
no vagyok, es valig ero hajam van.
2011. jún. 9. 09:41
 4/5 anonim válasza:
Nekem is volt hasonló álmom, csak épp az,hogy rövid hajam van. Anyám sosem engedte,hogy lenyírjam,és gondolom tudatalatt még jobban rövidet akartam. Ma itt vagyok rövid hajjal, és jól érzem magam,azóta sem álmodtam hajról.
2011. jún. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél ilyen hajat azt, hogy szeretnél ilyet, hanem, akkor azt, hogy nem szeretnél.
2011. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!