Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelent?

Ez az álom mit jelent?

Figyelt kérdés

Egyszer azt álmodtam, hogy egy nagy labirintus szerű lépcsőházban vagyok.A papám is ott volt, és egy maszkos férfi meg akarta ölni, nem tudom miért.Én odarohantam a nagypapa elé, és azt mondtam, hogy inkább engem, minthogy a papát ölje meg.Aztán a férfi rám szegezte a pisztolyt, és hirtelen minden elsötétült 3 másodpercre.Végül felébredtem.

Miért volt ez?


2011. jún. 7. 17:18
 1/7 anonim válasza:
42%
az azt jelzi hogy a te fogod megölni a nagypapád és te utána a lelki ismeret furdalás miatt öngyilkos leszel...
2011. jún. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, azt nem tudom, de legközelebb üsd le az embert, és akkor lehet, hogy nem haltok meg mindketten (:
2011. jún. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez az àlmod azért lehetett, mert sok ilyen filmet nézhetsz, vagy pedig sokat vacsoràztàl. Biztosan kellemetlen, de nincs jelentõsége.
2011. jún. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Mert lefekvés előtt bezabáltad a disznócsülköt
2011. jún. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

biztos félsz, hogy elveszítes.

vagy ilyesmi filmet láttál előző napokban

2011. jún. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem minden álom jelent bármit is.

Ha nagyon akarunk jelentést adni ennek, az az lehet, hogy félted nagyapádat, valamiért szorongsz vele kapcsolatban

2011. jún. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én szerintem azt jelenti az álmom, hogy kötődök a nagypapámhoz.Nem lehet szimplán ez a válasz?
2011. jún. 14. 15:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!