Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek ennek van valami...

Szerintetek ennek van valami köze az ezotériához? Többi lent!

Figyelt kérdés
Az éjszaka arra keltem fel hogy hallottam saját magamat szuszogni aztán ez átment hörgésbe és egyre hangosabban csináltam erre a zajra keltem fel de mikor felkeltem volna nem tudtam semimet megmozdítani mintha lelettem volna bénulva nem tudtam sermmit tenni csak ott feküdtem és hallottam ahogy egyre hangosabban hörgök és onanntól nem emlékszem semmire. Ennek lehet vmi köze az ezotériához pl vmi démon vagy ilyesmi?
2011. jún. 4. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ennek a tudományhoz van köze, úgy hívják: alvásparalízis.
2011. jún. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Igaza van az elsőnek! Alvásparalízised volt.
2011. jún. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, alvásparalízis, nekem is volt már ilyen.
2011. jún. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom írni, mint az előttem szólók. Nekem is volt ilyen, sőt még durvább is. Én sokszor hangokat is hallok, meg alakokat is látok. Amíg ki nem derült, hogy ez is az alvásparalízis része, meg voltam győződve, hogy elmebeteg vagyok. :(
2011. jún. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez alvásparalízis, nekem is volt többször is ilyen, és tényleg nagyon ijesztő volt. Láttam, hogy valaki mellém hajol (nem azt, hogy hajol, hanem hogy ott van) és nem tudtam mozogni, csak nézni. Meg árnyakat láttam, de hangokat soha sem hallottam. De ha megint ez történik, akkor próbáld meg becsukni a szemed és elaludni, nekem ez segített.
2011. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bizony alvásparalízis. Nekem sokszor van és szeretem is :)

Igaz, hogy szinte csak rossz vagy ijesztö dolgokat hallasz és látsz ilyenkor, de jó élmény ettöl függetlenül.


Amit elöttem javasoltak, hogy csukd be a szemed az nem segít, mivel ugyan úgy hallani fogod a hangokat, csak a hallucinációt nem látod maximum.

Azzal tudod elintézni, hogy hamarabb végelegyen, hogyha szépen lenyugszol és próbálsz nem oda figyelni.


Egyébként pedig nem te hörögtél, az csak egy hallucinációs hang volt és valószínüleg melletted volt valami odaképzelt szörny vagy hasonló alak aki kiadta ezeket a hangokat.

2011. jún. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis és az ezósok ebbe is belefognak kötni :D
2011. jún. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Csak szimpla alvásparalízis, leírom amoit tudok róla és a személyes tapasztalataimat. A lakosság kb 53%-a átéli, és általában háton fekve nagyobb az esélyed rá, és ilyenkor hallucinálhatsz, hangokat hallhatsz, úgy érzed, nem vagy egyedül, és amit eddig nem írtak! A lidércnyomás. Úgy érzed, hogy valami ül a mellkasodon, nehezebb levegőt venni és nyelni. Persze ilyenkor lebénulsz, de CSAK pár másodpercre, még ha óráknak tűnik is. Asszem ennyi, jöjjenek az 'élményeim'.
2012. aug. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

első: Felébredtem, de a szemem nem akart kinyílni! Sikítani akartam, de egy nyögést se tudtam kiadni. A mellkasomon úgy éreztem, ült valami, le akartam csapni, de a kezem nem mozdult. Aztán, mikor sikerült megmozdulnom, lihegtem mint egy kutya, nagyon megijedtem!


Második: ismét ugyanaz, de minden félelem nélkül. Lebegős érzésem volt, a màsodik jó volt.


Az ezotériához meg annyi a köze, hogy néhány ezós belemagyaráz olyan baromságot hogy asztrális kivetítés.

2012. aug. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!