Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezt lehet többször is?

Ezt lehet többször is?

Figyelt kérdés
Ahogy itt olvasgattam,találtam egy oylan kérdést,ami alőidézett bennem egy 'emléket'.Amikor kisebb voltam,történt velem olyan,hogy rossz volt az álmom,és egyszer csak azt álmodtam,hogy bezsélek.De úgy,hogy tudatomnál voltam, de ment az álom is.És mondogattam az álmomban hogy ébredj,kelj fel,nem akarom ezt tovább,ébredj már fel stb.ÉS már nagyon nyűgtem hogy mikor kelek már fel,tudatomnál voltam, és egyszer csak erölködtem hogy kinyissam a szemem,de nem sikerült és megint modnogattam hogy keljél fel, és felkeltem.Azóta nem volt olyan hoyg amíg alszom tudatomnál legyek.
2011. jún. 2. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Alvásparalízisnek olvass utána. Velem is volt ilyen kiskoromban, majdnem ugyanaz amit leírták
2011. jún. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!