Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Újra és újra és újra. Felébred...

Újra és újra és újra. Felébredés álmon belül?! Ez mit jelenthet? Nagyon furcsa volt. és tudatos!

Figyelt kérdés
Arról álmodtam,hogy fel akarok ébredni,mert ijesztő az álom,és tudatosan fel akartam ébredni és tudtam,hogy még mindig álmodom,mindeig észrevettem valami rendelleneset álmomban,pl.:felébredtem az ágyamban,erre a cicámnak 4 füle volt,és azonnal rájöttem,hogy még mindig álmodok...arra törekedtem,hogy felébredjek már végre,közben számoltam álmomban,hogy hányszor játszódik le újra,hogy felébredek,és úgy ébredtem fel valójában,hogy 40x álmodtam meg az ébredést...érdekes volt,még arra is emlékeztem álmomban,hogy elszívtam egy cigit és keresztrejtvényt fejtettem lefekvés előtt...akárhányszor észrevettem,hogy még álmodom,mindig vagy azonnal "felébredtem újra",vagy még előtte elkezdtem rázni a fejemet azt mondogatva,hogy "kelj már fel,kelj már fel!"És mikor a fejemet ráztam valami energiát -vagy nem is tudom mi lehetett...- éreztem a fejemben.De mi a franc volt ez az egész??
2011. jún. 1. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
És ha még mindig álmodsz?
2011. jún. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Eredet című filmet.
2011. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én a múltkor 4szer keltem fel álmomban... szintén egy rémálomból akartam felébredni, hát az ébredés sikerült is... :D csak nem úgy ahogy akartam :D
2011. jún. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik téves ébredésnek.Ha legközelebb észreveszed, hogy ilyesmiben van részed, próbálj összehozni egy tudatos álmot ahelyett, hogy az ébredést erőltetnéd.A legegyszerűbb módja annak, hogy teszteld, álmodsz-e, az, ha megpróbálsz a levegőbe emelkedni.Vagy egyéb olyan veszélytelen dolgot tenni, amit a valóságban nem tudnál.
2011. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már néhányszor olyan, hogy legalább 10-szer felébredtem álmomban és mindig újrakezdődött az álom. Szerintem elég ijesztő. Ja meg ami érdekesebb, hogy olyan rémálmom is volt, amiben valaki meg akart ölni, vagy valami ilyen hülyeség és csak így mondtam magamban, hogy ez csak egy álom és ha becsukom a szemem, aztán pedig kinyitom, akkor felébredek, majd megcsináltam ezt álmomban és mikor kinyitottam a szemem már tényleg ébren voltam, szóval ja, vannak komoly dolgok :D
2011. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elég durva élmény. Tudatos álom lehet a megoldás. Azt gyakorolni kell. Jelentése nagyon nincs, hogy ilyen volt Veled, kicsi az esélye, hogy ez rendszeres lesz
2011. jún. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Érdekes dolgok ezek. Nekem régen mondta tesóm, hogy egyszer almodott , de tudta, h csak almodja, ezért pislantgatott és így tudott felébredni belőle. És az egyik almomba, amikor szintén énis tudtam hogy almodom , eszembe jutott, hogy tesóm mit mondott és énis pislantgattam és felébredtem..
2011. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

igen,én régebben,kisebb koromban mindig rémálmaim voltak,és többször is álmodtam olyan tudatosat,hogy pislogni kezdtem,hogy felébredjek és sikerült is.mikor ez az eset történt múlt héten,akkor is -mikor már valóban sikerült az ébredés- azon csodálkoztam,hogy miért a fejemet ráztam ahelyett,hogy pislogtam volna,mint régen?!érdekes dolgok ezek :)


köszönöm a válaszokat!ha van még,jöhet! :D

2011. jún. 2. 16:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha tudatosul benned hogy álmodsz és mindenképpen fel akarsz ébredni, akkor fixáld a tekinteted egy bizonyos pontra.Ha pár másodpercig bámulod, akkor felébredsz!
2011. jún. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én ma reggel álmodtam ugyanezt!

3-szor ébredtem fel álmomban, Szörnyű volt, mert tudtam, hogy mar reggel 8-9-nek kene lennie minimum, mert korábban jártam kint a valóságban a fürdőszobában. Felkeltem elhúztam a függönyt és kint sötét este volt. Azt gondoltam ilyen sötét felhők lepték el az eget? Mondom ez nem lehet. Erre felébredtem újra, megkönnyebbültem, hogy csak álom volt az egész. Igyekeztem az ablakhoz, kint ugyanaz, este volt csillagokkal. Azt hittem, na eljött a világvége,az utolsó ítélet, nem kel fel többé a nap. Kezdtem gyanakodni, hogy még mindig csak álmodom. Próbáltam kinyitni a szememet. Sikerült kinyitnom, és nagyon nehezen tápászkodtam ki az ágyból, a takaró szinte visszahúzott. Toporogtam a hideg földön, hogy mozogjon a lábam, élénküljön a keringés, magamhoz térjek. Sajnos ez is csak álom volt.

Ekkor megijedtem, hogy biztosan lebénultam, vagy elvesztettem az eszméletem a valóságban, és nem leszek képes felébredni. És hogyan hívok segítséget egy ágyban mozdulatlanul? Egyedül lakom. Itt fogok meghalni.

Na mire nagyon bepánikoltam volna, sikerült igazából felébrednem kinyitni a szemem, kiugrottam az ágyból, rohantam az ablakhoz, kinyitottam mindkét szárnyát, világos volt, és szerencsére még a világvége sem jött el. Mehettem dolgozni :(


Mitől volt ez? Miért álmodtam ilyet? Azelőtt még soha életemben.

2012. dec. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!