Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet szerintetek ez...

Mit jelenthet szerintetek ez az álom? Ugye álom volt?

Figyelt kérdés

Ma este (vasarnap hetfo kozti este) azt álmodtam, hogy hajnalban egy temetőben vagyok (ebben a temetőben még sohasem voltam) betérek egy nagyobb sír mellé szobor is volt ott állítva. Ellebegett a szobor előtt egy szellem (átlátszó volt és zöld ) próbáltam megmozdulni az álmomban de nem sikerült próbáltam felkelni is de az sem sikerült (nem tudom miért de akármikor feltudok kelni az álomból eddig még nem volt olyan, hogy nem siketült volna) oda jött elém és jobban ki tudtam venni, hogy hogyan néz ki zöld volt átlátszó kicsit hasonlított az emberre de sokalta szögletesebb volt az arca és azt mondta, hogy megérzed a pokol tüzét és elkezdett lángolni a feje és akkor sikerült felébrednem de nem rendesen ugyan ott voltam csak már nappal.

Én nem hiszek a pokolban és sohasem hittem.



Ilyet is szoktam álmodni elég gyakran:

alszok az ágyamban és az álmomban arra ébredek fel hogy valaki kitakar visszatakarom magam és megint kitakar. aztán megfogom őtet de nem látom őt mintha levegőt fognám.


2011. máj. 30. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nézz szét a neten a testkilépés és az asztrális utazás témakörökben!
2011. máj. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ki szeretnél lépni add át magad az rézésnek érezd hogy egy nagy keréken forogsz egyre lejjebb jutva majd teljes erődböl csinálj egy előre bukfencet! De előtte inkább olvass, ha érdekel a téma és szeretnél ezzel valamit kezdeni...
2011. máj. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Toto652_89 ***** válasza:

Az ilyen misztikus álmokról az a tapasztalatom, hogy nincs semmi jelentőségük... nagyon sokféle világvégét álmodtam már meg, és jópárféleképp meghaltam már álmomban, sőt a sátán eljövetelét is megálmodtam, én az ateista.


Az utóbbi álom ismerős, velem is volt :)

2011. máj. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az a kerekes álom az nekemis voltmár nem is egyszer valami rémes!!!!!!!!!!!!!!
2011. máj. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
lehet hogy egy hozzátartozód jött vissza figyelmeztetni valamire. Hasonló velem is volt!
2011. jún. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!