Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi okozza? Mit jelentM

Mi okozza? Mit jelentM

Figyelt kérdés
Azt álmodom,hogy alszom...de nem tudok megmozdulni,a szemem se tudom kinyitni,hiába erölködök...és mintha nem lennék egyedül a szobában?Ilyen már többször előfordult.....
2011. máj. 30. 07:52
 1/2 anonim ***** válasza:
REM fázisú alvásban (ekkor vannak a fantáziadúsabb álmok) a szervezeted lebénul. Ez sokszor beépülhet az álomba: pl. menekülne valami elől, de csak lassan tud mozogni és nem tud kiáltani vagy akár az is, amit Te leírtál. Kényelmetlenül fekszel, korrigálnál, de nem tudsz mozogni és ez beépül az álmodba
2011. máj. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt,hogy megakartak ölni (álmomban) és nem tudtam mozdulni, kiabálni se, és már a hasamat érintette a kés amivel meg akartak ölni amikor felébredtem.elég hülye egy álom,de vele is trötént már hoyg enm tudok mozdulni
2011. jún. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!