Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Temető és hal, visszatérő álmok?

Temető és hal, visszatérő álmok?

Figyelt kérdés

Nagyon gyakran horgászok álmomban, és halat is fogok. A másik gyakori álmom, hogy temetőben vagyok. Ma pl. azt álmodtam, hogy a helyi temetőben voltam, még futottam is benne (máskor is futottam már át rajta), és volt ott a temetőn egy kis ház, amiben volt két koporsó, az egyikben én voltam (nem úgy nézett ki mint én, de tudtam, hogy én vagyok), a másik mellett pedig a szerelmem, az anyukája, és egy rokona állt,(a szerelmemet el akarom felejteni..), és lila kabát volt rajta. Köszönt nekünk a szerelmem, mikor bementünk, (anyukámmal voltam), én pedig sírós hangon visszaköszöntem. Majd a szerelmemék eltűntek, és az én rokonaim közül jelentek meg többen. Majd régi fényképeket találtam a koporsómnál, pl amin elsős voltam, de teljesen valóságos volt, anyukám is rajta volt.. Majd egyedül maradtam a koporsómmal, akkor már talán vki más volt benne, és próbáltam visszaszegelni, mert eddig ki volt nyitva... Aztán kifutottam ebből a kis házból, és szaladtam át a temetőn, kerestem anyukámékat, és vmi ember sírja előtt álltak, akit a halával temettek el, vagy nem tudom, hogy volt, de vmi köze volt vmi halhoz.... Ez mit jelenthez?:S

18/L


2011. máj. 29. 09:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenki szokott hülyeségeket álmodni. Talán ennyi, és ezt meg kéne érteni, nem belemagyarázni dolgokat a semmibe.

De ha mégis szeretnél valamit "beletudni" az álmodba, akkor a google a "hal álomban" kifejezésre 73.000 találatot dob ki.

2011. máj. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!