Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ki lehet az a srác az álmomból?

Ki lehet az a srác az álmomból?

Figyelt kérdés
Úgy 1 évvel ez előtt álmodtam egy folytatásos álmot. Az első álomban a barátnőimmel voltam akik arról beszélgettek hogy a tesómnak van egy új haverja aki nagyon helyes meg stb. Ezután vége lett az álomnak. A második álmomban (az első folytatása) egy fura nyüzsgő kis városban voltam szintén a barátnőimmel. Beszélgettek aztán az egyik barátnőm egy irányba mutatott és azt mondta hogy ott vannak a srácok. A tesóm meg két srác volt ott. A másik fiút aki mellette állt azt ismertem de aki távolabb állt tőlük az nem volt ismerős. Kicsit furán nézett ki (még most is nagyon jól emlékszem rá). Fekete haja volt, nagyon fehér bőre és azt hiszem hiányzott az egyik karja. Sokáig néztük egymást aztán felkeltem.
2011. máj. 29. 00:18
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. máj. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én voltam.


csak gondoltam beugrok és köszönök.

2011. máj. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a félkarú rabló volt.
2011. máj. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nálam is már volt egy ilyen gyerek de nálam volt keze és valamit ordibált ,de elfutottam előle
2011. máj. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok vámpíros filmet nézel.
2011. máj. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát ezzel nem jutottam előrébb. Na mindegy, azért köszi xD

De ha valaki még is tudja hogy mit jelent ez az állom meg az a srác, akkor lécci írjon.

2011. máj. 29. 15:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Akárki. Mindenki egyedit álmodik, nem lehet ráhúzni semmire sem, hogy ez meg az ezt és azt jelenti. Mindenkinek más a gondolkodásmódja, a jelképrendszere, és az agya ezt felhasználja az álmokban. Példának okáért valakinek a kedvenc állata a gyík, ellenben más nagyon félhet tőle. Így még ha ugyanazt is álmojdák azzal az állattal, teljesen máshogy kell értelmezni a kettőt.


Eszerint csak te tudhatod, hogy mit jelent az álmod, bár az álmoskönyvek az elején megfelelő támaszt nyújthatnak.

2011. máj. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Magadnak kell rájönnöd, hogy mit is jelent az álmod (már ha jelent valamit). így ismeretlenül mi szerintem semmi használhatót nem tudunk neked mondani sajnos.
2011. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a válaszokat :)
2011. jún. 7. 17:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!