Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés

Párommal másfél éve együtt vagyunk. Mostanság nem vagyok kimondottan boldog, nem kapom meg azt a szeretetet, amire vágyom.

Éjszaka egy exemmel álmodtam, de elég valóságos volt, mert ugyanez a helyzet volt mint a valóéletben (ld.: 1. 2 sor)

álmomban megcsaltam a párom, de nagyon bűntudatom volt

a sráccal egyébként 17 évesen jártam pár hónapig, azt hiszem szerettem

mi a véleményetek?


20/L


2011. máj. 28. 08:23
 1/3 Smartguy86 ***** válasza:
Mivel jártál vele, az emlékeid hozzá kötnek, így normális, hogy álmodsz róla. Talán van köze a mostani dolgokhoz, de valószínű, hogy semmi az ég világon. Ha problémád van a pároddal, akkor beszéld meg vele!
2011. máj. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem tudtátok, hogy aki együtthál mással, azok egy test bés egy lélek lesznek. # Nem tudjátok-é, hogy a ti testeitek a Krisztusnak tagjai? Elszakítva hát a Krisztus tagjait, paráznának tagjaivá tegyem? Távol legyen. Pál apostol levele

Eféz. 4,12., Eféz. 4,15., Eféz. 4,16.

2011. jún. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Még az előzőhöz. Ha szentségi házasságot kötsz a jelenlegi pároddal, akkor Isten áldása kíséri egész házasságotokat. Nem tudom, hogy megoldható-e ez? Jó lenne, ha megoldható lenne!
2011. jún. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!