Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy anyám szeretkezni akart velem de én nemet mondtam. Most már órákkal az álom után úgy tűnik hogy egy csaj volt de akkor anyámnak tűnt. Mit jelentsen ez?
2011. máj. 26. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem semmit... hülyén szőtte össze a két dolgot az agyad, mert anyáddal valszeg nem akarsz szexelni de valamiért eszedbe jutott a szex is meg anyád is és ezt a kettőt összekötötted, ennyi, vagy max annyi hogy anyád vagy ellenzi a kapcsolatodat, vagyis valami szexuális pszichés fusztrációd van anyád miatt a szex-el kapcsolatban vagy még esetleg az hogy nagyon uralkodni akar feletted... max ilyenre gondolnék
2011. máj. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cho-CoLatte ***** válasza:
vagy pedig a csaj nagyon hanonlít anyukádra és ezért nem akarsz vele lefeküdni:)
2011. jún. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Álmodás közben a gondolatok össze vissza eszedbe jutnak és a szexre gondoltál először aztán anyukádra és a kettőt összekötötted valahogy. Egyébként ha tini vagy akkor tombolnak benned a hormonok :)
2011. jún. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet valami zűr a családban. A szeretkezés lehet itt sima anyai szeretet, te meg elutasítod valamiért
2011. jún. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

0-4...7 éves koráig a fiú gyermek az anyjába szerelmes.

Ennek emléke mosódhatott ki nálad.

2011. jún. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!