Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álmom, hogy kiakad...

Visszatérő álmom, hogy kiakad az állkapcsom. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Álmomban kiakad az állkapcsom, miközben kiabálok valakivel. Az illetővel sincs semmi bajom, általában csak arcról vagy felületesen ismerem. Viszont, amikor felriadok a kiabálás után, tényleg ki van akadva az állkapcsom, alig tudom visszatenni. Tudnátok nekem segíteni?
2011. máj. 22. 21:51
 1/4 anonim válasza:
ez érdekes. nekem is kiakad néha álmomba:D
2011. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Azt hogy álmodban kiakad az állkapcsod, egyszerű nincs benne semmi misztikum.
2011. máj. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
félre érted. álmomban is kiakad, nem csak a valóságban és azzal küszködök, hogy elmondhassak mindent kiakadt állkapoccsal. nem misztikum, csak visszatérő motívum, hogy kiabálok, majd emiatt kiakad álmomban és a valóságban is. arra keresem a választ, hogy ez miért történik, mi válthatja ki belőlem, mert ne haragudj, de ez elég fájdalmas dolog.
2011. máj. 22. 22:30
 4/4 anonim válasza:

Vagy elfogadod tőlem,hogy előző életedben kígyó voltál,és akkor ért a végzet,amikor ettél! :-)

Vagy elmész valami orvoshoz. Szerintem célravezetőbb lenne ott megosztani a problémádat,ha nem csupán álom a dolog! :-(

2011. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!