Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentjet ez az álom?...

Mit jelentjet ez az álom? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Múlt héten azt álmodtam,hogy meglőnek és bele is halok,de mintha egy játékban lennék,volt egy "újraindítás" vagyis másnap (vagy újra aznap) újból éltem, majd a nap végén megint lelőttek és ez így ment tovább míg fel nem ébredtem. Tegnap majdnem ugyanezt álmodtam,annyi különbséggel,hogy -ez elég rosszul hangzik- elvágták a nyakamat és mintha éreztem volna ,hogy elvérzek,majd új nap jött és semmi bajom nem volt. ezután felébredtem. nem tudom ,mit jelenthet ez az álom, leszögezném,hogy senki nem halt meg körülöttem, nem nézek horrorfilmeket,és igazából semmi különös nem történt az életemben. Légyszives írjatok,mit jelenthet!

19/L


2011. máj. 11. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nézel te túl sok filmet?
2011. máj. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet sok háborús scifi horror filmet néztél
2011. máj. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem,nem néztem sok filmet,főleg ,mert az ilyeneket nem is szeretem...
2011. máj. 13. 08:30
 4/4 anonim válasza:

Ilyet-legalábbis hasonlót- én is álmodtam régebben. Lehet, hogy össze ettél mindenfélét, mert ez betudható rémálomnak. Vagy esetleg mostanában rákattantál valami tök jó kis játékra és azzal álmodtál :D én Final Fantasy rajongó vagyok, gyakoriak az ilyen játékbeli álmaimXD vagy vagy... este valami hasonlón agyaltál, és ezért álmodtál róla. Amúgy semmi rosszat nem jelent, nem fogsz meghalni, vagy ilyesmi.


Amúgy ezt hányszor álmodtad egymás után és hány napig?

2011. máj. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!