Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy álmomban...

Miért van az, hogy álmomban néha megvakulok?

Figyelt kérdés
Elég bugyuta álmom volt, az hogy facebook-on megláttam a szerelmemet hogy kapcsolatban van valakivel, de azt már nem tudtam elolvasni hogy kivel mert elhomályosult előttem minden...a végén olyan ideges lettem, hogy felébredtem...Máskor is volt már hasonló,amikor valamilyen, számomra fontos és érdekes dolgot képtelen voltam elolvasni, vagy látni. Ez miért van?
2011. máj. 9. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert félsz a felismeréstől...Állítólag, ha az álom kezd úgy alakulni, hogy a végkifejlete nagyon megrázó lenne számodra, akkor a tudat védekezik ez ellen, mert még nincs kész a felismerésre.Ezért lehet nálad ez a "vakság".Talán segítene, ha gyakorolnád a tudatos álmodás technikáját.És félelem helyett kíváncsisággal próbálnál közeledni az álombeli élményekhez.
2011. máj. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Előző! Hogyan lehet gyakorolni a tudatos álmodást?
2011. máj. 10. 17:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!