Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent? Szült álmomban.

Mit jelent? Szült álmomban.

Figyelt kérdés

Kb. fél éve ismertem meg egy nagyon okos,orvosis csajt.Azóta nem találkoztam vele,de valamelyik éjjel azt álmodtam,hogy szült álmomban.De vajon miért?

Amúgy 20 éves és gyerekorvosnak készül,ha ez számít valamit.De soha nem beszéltünk ilyen témákról vele.

Miért talál ki az agyam ilyen hülyeségeket?


2011. máj. 2. 21:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Amire emlékszem még:fehér kórházi szoba (gondolom mert orvos akar lenni),felszik egy ágyon és kiabál,de még mindig kb. annyi idős volt,mint most.A hasa meg persze nagy volt.Előtte folyosókon kanyarogtam a hang irányába,hozzá,ám csak egyedül volt.Ennyi.
2011. máj. 2. 21:48
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán mert a tudatod alatt éppen te vágysz már egy gyerekre...
2011. máj. 3. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A szülés mindig valamilyen új dolgot jelöl,ami fölmerül a tudatba.Meg kell azonban különböztetni a szerencsés,illetve szerencsétlen kimenetelű szüléseket.A jövőre nézve e szerint jelez pozitív,illetve negatív óment.
2011. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!