Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyen sokszor...

Miért álmodok ilyen sokszor arról, hogy meghal a szerelmem? :S Bővebben lent.

Figyelt kérdés

10hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, és eddig már 3x előfordult, hogy azt álmondtam, hogy meghalt. Akkor álmodtam ezeket mikor együtt aludtunk. Az első ilyen álmomban, szellemként tért vissza, úgy beszélgettem vele, a másodikban beszélgettünk, akkor még élt, de már tudta, hogy meg fog halni és, hogy mkor lesz a temetése meg ilyenek, és mondtam neki, hogy de ne csinálja ezt stb... Ekkor sírva ébredtem, de szerencsére ott volt mellettem... Az utolsó ilyen álmom ma hajnalba volt, együtt aludtunk, és azt álmodtam megint, hogy meghalt, távkapcsolatban élünk, és úgy álmodtam, hogy elment a suli miatt messzire megint, és már nem jöhetett haza, mert megbetegedett és meghalt, de elköszönni se tudtunk egymástól rendesen mielőt ment vissza, én meg mikor megtudtam(hogy meghalt) azt kívántam bárcsak egy rossz álom lenne, és, hogy még tudjak neki puszit adni megölelni stb... Megintcsak sírva ébredtem, bár az a tudat, hogy ott volt mellettem, és tényleg csak egy rossz álom volt, nagyon megnyugtatott..

Nemtudom miért álmodhatok ilyeneket, van vmi jelentősége?:/


2011. máj. 1. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:

attól rettegsz tudat alatt, hogy ott fog hagyni, szakít veled.

Bár te nem akarod, hogy ott hagyjon, valami miatt a tudatalattidban ez megy. Nem tudom, hogy ki oldaláról, mivel lehet az is, hogy te szeretnéd lezárni a kapcsolatot, de írtad, hogy álmodban kérted, hogy ne csinálja... szóval ezt nem tartom valószínűnek.

Szerintem vannak dolgok, amiket szeretnél még vele tisztázni olyan "befejezetlen" ügyek, és lehet, hogy a tudatod alatt félsz, hogy nem fogod tudni elmondani. Itt nem feltétlenül kell a halálra gondolni, lehet szakítás is, vagy egyszerűen nem hajlandó meghallgatni téged, vagy nincs idő... Nyugodj le, és gondolkozz el azon, hogy mi az, amit nagyon szeretnél vele tudatni...

2011. máj. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!