Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom mindig ezt? Mit...

Miért álmodom mindig ezt? Mit jelenthet? Visszatérő motívumok.

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor álmodtam már ezt.

Valami olyasmi van benne lényegébe, hogy vagyok párommal, beszélgetünk, és egyre feszültebbé megy a hangulat,látja rajtam hogy már ideges vagyok én is, majd hirtelen a falhoz b.szom egy ütéssel de előtte pár mp-re elkezd nagyon szélesre menni a mosolyom,gonosz tekintet és úgy nézek ki mint szamara, szellem bújik belém.. Majd úgy kell kirángatni belőlem a gonoszat hogy rám ugrálnak és így kizökkentenek mint a kutyáknál..

Ez mi?? :O [link] igy nézek ki körülbelül, csak széles mosollyal..


2011. ápr. 21. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy egy szellem befolyásolja az álmaidat?
2011. ápr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet , h te már láttad a Kör-t, a Paranormal activity-t és az Ördögűző-t?? Mer én is akkor szoktam ilyeneket álmodni, ha vmi ilyesmit nézek, de akkor utána sorozatban, sokszor már aludni sem merek tőle. Egyébként amiket leírsz az min megtlálható ezekben a filmekben... Pont így...
2011. ápr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!