Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nekem kiskorom óta (ha nem is...

Nekem kiskorom óta (ha nem is rendszeresen) de van egy visszatérő álmom. Jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Először akkor álmodtam ezt amikor kb 5 éves lehettem és épp festették a szobámat.(azután 2nappal lehetett...) Az álom lényege az volt hogy a szobámba voltak a festők és mindegyik állt egy-egy létrán...Fúrták a falat én meg aludni próbáltam... Nem az én szemszögemből láttam hanem kívülről..és a "kép" elég gyorsan mozgott oda-vissza. (a következő részt lehet hogy csak bemeséltem magamnak) de pr hét mulva ki lett cserélve az ágy és megszünt ez a visszatérő álom. Az ágy a mamához került..és amikor ottaludtam nála visszatért.. MIt jelenthet ez az álom?? Esaetleg lehet köze az ágyhoz??:)
2011. ápr. 21. 00:58
 1/1 anonim válasza:
kényelmetlen a volt ágyad :D
2011. ápr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!