Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi a jelentése? (komoly...

Mi a jelentése? (komoly válaszokat kérek)

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy a mamámnál vok és amíg kint vana a konyhában addig én piát kerestem és akk éreztem hogy figyel a halott papám és bántani akar ennek az a jelentése hogy ne igyak?
2011. ápr. 19. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül. inkább azt jelenti, hogy

- valamit titokban csinálsz( titokban iszol álmodban)- a való életedben is teszel olyat, amiről magad is tudod, hogy nem így kellene,

- halott papád figyel- valaki próbál figyelmeztetni, aki a háttérben marad, nem tud ténylegesen sokat tenni azért, hogy ne kövesd el a "rosszat'" mert ezt úgy is csak te döntöd el, hogy mit hogyan teszel

de az álom mindig intő jel. vannak álmok amik jelentéssel bírnak. nem mindegyikre igaz. :)

2011. ápr. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"... ennek az a jelentése, hogy ne igyak?"

Ha a való életben valóban iszol (nemcsak esetenként, bulik alkalmával stb) rendszeresen, akkor bizony AZ!!!

Ha a való életben nem vagy iszákos, akkor valóban lehet olyan jelentése, hogy: nehezebb döntések előtt figyelj rá, ő segíteni fog helyesen dönteni ráérzések, sugallatok stb. formában. Vagy olyankor csak tedd fel magadban a kérdést: a papa mit tenne most az én helyenben? És meg fogod kapni a döntésedhez a választ!

2011. ápr. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem iszok rendszeresen és a papám gyakran ivott
2011. ápr. 20. 09:15
 4/5 A kérdező kommentje:
Az ivás segitett a halálába
2011. ápr. 20. 10:24
 5/5 anonim ***** válasza:

7,26:

Akkor rendben, marad a második verzió: ha bármikor nehéz döntés előtt állsz, kérdezd őt, mit kell tenned.

2011. ápr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!