Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álom. Jelenthet ez...

Visszatérő álom. Jelenthet ez valamit?

Figyelt kérdés

Van egy visszatérő álmom. Igaz még csak 2x fordult elő, amire rendesen emlékszem. Vannak dolgok amik változnak benne, de a lényege ugyanaz. Először egyedül voltam egy erdőben és ki akartam menni belőle. Láttam a kijáratot, de ahogy közeledtem egyre távolabb volt, majd eltűnt és zöld dús lombú fák takarták el. Másodszorra nem voltam egyedül. Volt velem egy fiú is, egy házból indultunk, hogy megkeressük hol lehet kimenni, majd még két emberrel találkoztunk. Az egyik gyalog a másik motorral volt. Követtük őket mert ha ők ki tudnak menni akkor mi is. De a két ember kiment mi pedig nem tudtunk kimenni. Olyan volt mintha egy plexinek mentem volna neki. Itt a fák élettelenek voltak és hideg volt.

Ha valaki tud segíteni, bármi eszébe jut szívesen várom a válaszokat.


19/L


2011. ápr. 18. 18:06
 1/3 anonim válasza:

Ez érdekes. Tudod miért mondom ezt?

Mert én hasonlót álmodom kettő napja. Az viszont, olyan, hogy saját magam ellen küzdök, és valahogy rá kell vennem magamat, hogy segítsem önmagam... emlékszem rá, tökéletesen.

Valami kalligráfiai tekercsen még a szabály is le van írva.


Nem ért véletlenül valami lelki dolog manapság téged? És életed során? Fiúk?

Szeretsz egyedül lenni?

2011. ápr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szeretek egyedül lenni, de mostanában túl sokat is vagyok egyedül. Messze vagyok a barátaimtól és úgy érzem, hogy beszélek, de nem mondok semmit -Érted mire célzok. (Talán ezért van az álmomban az, hogy, ha beszélek nem mozog a szám?)

Mindenki otthon gyereknek kölyöknek titulál... és nem foglalkozhatok azzal, ami igazán érdekel. Lehet, hogy ezekkel van kapcsolatban?

2011. ápr. 18. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Simán lehetséges, hogy ez az álom prózai módon leírja a jelenlegi helyzeteted. Az álmok néha nem rejvényekben jelennek meg, hanem nyíltan megjelenítenek dolgokat.


Az, hogy úgy érzed nincs kiút, nem csak a környezeted/családod miatt van, hanem a gondolatvilágod miatt is. Te is elhiszed, hogy be vagy zárva, illetve nincsenek ezzel ellentétes tapasztalataid.


A gondolgolatok tekervényes börtönéből nehéz szabadulni. Talán erőt meríthetsz azoktól, akik motorral száguldanak a világban, talán támaszkodhatsz a benned rejlő kezdeményező/férfias vonásokra, hogy együtt próbáljatok kijutni, de ez csak akkor sikerülhet, ha el tudod fogadni a kudarcot, és erőt tudsz meríteni belőle. Kudarcot pedig csak az tud vallani, aki cselekszik. Más út nincs.

2011. ápr. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!