Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Képtelen vagyok megütni...

Képtelen vagyok megütni valakit álmomban mit jelenthet? (részl. Lent)

Figyelt kérdés
Egy ember aki valami rosszat tett velem, emelem a karom hogy megüssem, de mielőtt elér az öklöm hozzá, teljesen elgyengül a kezem, és leereszkedik. Nem igazán hiszek az ilyen álomfejtésekben, de ez talán valami üzenet a tudat alattimból nem?
2011. ápr. 16. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem. EZ KÉPTELENSÉG!

Járjál boxmecsre.

De ha mégis a tudatalattid akart üzenni neked, akkor ez azt jelenti:

Túl sokat verekedsz, illetve keveredsz utcai balhékba.

2011. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy pedig nem vagy normális.
2011. ápr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Talan azt, hogy vegul is nem O a hibas.

Masik, jobb ha nem birod megutni, mert hatha vissza is adja.

2011. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Full ugyan ezt szoktam álmodni,pedig nem vagyok egy verekedős...ez még kiegészül azzal,hogy üvölteni próbálok és nem tudok és folytogató érzésem van amikor hangot akarok kiadni..elég beteg,de én úgy hallottam sokan álmodnak hasonlót,de,hogy mit jelent azt nem tudom sajna:S
2011. ápr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azt, hogy nem mered a valódi életben megvédeni magad.

Az ütés álmodban szerintem a jogos harag kinyilvánítását jelenti.

Tudod, hogy jogos lenne a védekezés, de annyira gátlásos vagy az önérvényesítés terén, hogy álmodban sem mersz ütni.

És lehet, hogy a valóságban se mered megvédeni magad, nem verekedéssel persze, hanem szavakkal, vagy tettekkel, vagy azzal, hogy kikérsz magadnak bizonyos dolgokat, hogy ezt már nem lehet megcsinálni veled.

2011. ápr. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igenis van jelentése az álomnak.Legszívesebben megtennéd a valós életben,de valószínűleg kiszolgáltatott helyzetben vagy,nem lehet.Pl.egy gyerek is álmodik ilyet az agresszív apjával kapcsolatban.
2011. máj. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!