Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Nem is olyan régen meghalt a rokonom, akit rettentően szerettem. Egy-két hónappal később azt álmodtam, hogy valami formátlan izé van előttem, amiből később elkezd valami formálódni, majd felveszi egy ember alakját: a rokonomét. Beszélgetni kezdtem vele, épp az ő konyhájukban voltam. Elkezdtem kérdezősködni, hogy hogyan tudnék rajta segíteni, ő erre így szólt:

- Sehogy, csak akkor tudnál rajtam segíteni, ha véreznék.

Sokáig kérdezősködtem így, de mindig azt mondta, hogy ez sajnos nem lehetséges, nincs rá mód. Aztán felébredtem...

Ez az álom mit jelenthetett?


2011. ápr. 5. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Az álmok semmit nem jelentenek te barom -.-
2011. ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de én értelmes lényektől vártam válaszokat, nem értelmi fogyatékosoktól...
2011. ápr. 5. 17:33
 3/10 A kérdező kommentje:
Különben is! olyan témába szólj bele, amihez értesz, mint pl.: nyáladzás, fogyaték, és a többikehh...
2011. ápr. 5. 17:35
 4/10 anonim ***** válasza:
segíteni szeretnél rajta
2011. ápr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 TWIO válasza:
Az álomfejtés sajnos nem olyan, hogy innen, egy könyvet fogva el lehet mondani, miről szólhat. Mivel kedves volt számodra a rokonod, érthető, hogy hiányzik neked. Az egészséges gyász fél-egy évig tart. Mivel ez még benne van, talán csak így próbálsz emlékezni az illetőre, vagy felmenteni magad valamilyen felelősség alól, amit jogtalanul varrtál a saját nyakadba.
2011. ápr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Első vagyok... nemtom ki az értelmi fogyatékos... csak nemaz aki azthiszi hogy az álma jelent valamit -.- túl sokat nézted a hülye ezo tv-t meg az astro showt azt azthiszed ezek most jelentenek valamit....szánalom.....
2011. ápr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mar nem azert, de az almoknak vannak "jelentesei"


Gyakorlatilag az agy szelektalja a tortenteket, probalja feldolgozni a tudat alatt...


Viszont mar en is megalmodtam a jovot, es minden ugyan ugy tortent, mint almomban, es raadasul a legkevesbe sem szamitottam ra...


Az agy relytejes, pszichologusok is foglalkoznak az almokkal...

2011. ápr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Itt írtam egy példát az álom kialakulásáról (2011.04.08, 03:26):

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__1689760_

2011. ápr. 8. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, és lehet az is, tényleg, hogy csak próbálok rá emlékezni, de egyik barátnőm anyja ilyenekkel foglalkozik, és azt mondta, vmit jelent, csak nem tudja, h mit... Ezért próbálok rá választ találni. De az emlékezés, és a gyászolás sincs utolsó helyen...
2011. ápr. 8. 13:31
 10/10 A kérdező kommentje:

Plusz, az aki az "első" volt:

nem néztem egyiket se, te rohadt csicska!

2011. ápr. 20. 18:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!