Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az emberi elme hatalma?

Az emberi elme hatalma?

Figyelt kérdés
van hogy azt álmodom hogy megsérülök.Megharap egy cápa ilyenek.Ilyenkor mindig felébredek és görcsöl, nyílal ott ahol megharaptak/lőttek/stb.Az álmom alkalmazkodik hogy fáj a lábam,vagy azért fáj a lábam mert az álmodom?
2011. ápr. 1. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az álmod alkalmazkodik. velem is volt már sokszor ilyen. itt a példa: ha rosszul fekszek és elzsibbadok álmodhatok olyat hogy levágták a kezem

és álmodtam már olyat hogy levágták a fejem de amikor felébredtem nem volt semmi.

2011. ápr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
a fájdalmat az agy hozza létre, és mivel az álmokat valósnak éled meg ezért az agyad fájdalmat generál. szerintem.
2011. ápr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Én is álmodtam már, hogy megtámadtak a méhek és éreztem a csípésüket. Mivel az álom az agy számára valóság, így létrehozza a reális testi reakciókat is hozzá, vagyis fájdalmat generál.
2011. ápr. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hallottam már hogy volt aki szívrohamot kapott az álma miatt mert megijedt.Tiszta mátrix :P
2011. ápr. 2. 07:21
 5/7 anonim ***** válasza:
A francia forradom idején történt, hogy valaki megálmodta azt, hogy elfogták, bírói tárgyalás volt, elítélték és lefejezték - és, amikor felébredt, még éppen látta elgurulni azt a könyvet, ami a fejére (nyakára) esett.
2011. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 poklos judit ***** válasza:

velem az volt hogy bizsergett az ujjam es kiraztuk a paplant. egy ojan bogar volt benne ami NEM csip...

és HETEKIG viszketettt

2011. júl. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez pont fordítva van.


Egy külső inger vetül ki az álomban.

Tehát, ha elfekszem a kezem, akkor azt álmodom, hogy levágják.

Ha mit tudom én, fordulok egyet alvás közben és beverem a kezem, akkor azt álmodom, hogy valamibe beütöttem az álmomban is, meg elvágtam, vagy ilyesmi, és mikor felébredek, csak arra emlékszem, hogy álmomban beütöttem, ezért ez olyan érzést kelt, mintha az agyam vetíteni ki a fájdalmat a testemre, de pont fordítva van, csak mi arra nem emlékszünk.


Rengeteg külső inger formálja az álmokat, például vércukorszint (nem véletlenül mondják, hogy ha sok édességet eszel, rosszat álmodsz), zajok, érzések, szagok, stb. Ha valaki sokat eszik, akkor lehet olyan álma, ami a gyomrával kapcsolatos (például hogy nagy súlyt cipel, ami a gyomrára nehezedik).

2011. júl. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!