Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már sokadjára álmodom ezt az...

Már sokadjára álmodom ezt az elmúlt egy hónapba mit jelent?

Figyelt kérdés
Álmomba azokra hiszem azt hogy a családom aki valójában is. És összejöttem egy sráccal / akit futólag ismerek csak/ és nagyon ellenezték hogy összejöjjünk nem értettem hogy miért magyarázatott nem kaptam. Aztán álmomba a postaládába találtam egy levelet amibe végülis kiderült hogy ő a féltesóm és hogy egyáltalán nem is azok a szüleim akikre hittem hogy azok kérdeztem hogy miért nem kaptam választ rá. Aztán kiderült hogy ki az anyám akivel szemmel láthatólag nem bírtam és azzal jól össze is vesztem / pedig nem is vagyok annyira olyan tipus inkább nyugodtabb vagyok igazából/ és az a nő álmomba kinn élt Skóciában, de csak azért jött vissza Magyarországra mert /akkor derült ki/ hogy van két ikertesóm /akikkel 1petéjüek voltunk pedig igazábol egy sincs/ és hogy őket ő neveli és hogy engem is kiakar vinni mondván hogy az ikrek igy hiányosak de én nem akartam menni. aztán arra ébredtem fel hogy állunk a biro előtt hogy kiderüljön hogy hova helyez el de azt nem tudtam meg már hogy hova
2011. márc. 28. 21:13
 1/2 anonim válasza:
azt hogy agyhalott vagy.aki mindig ugyanazt álmodja annak az idegrendszerével van probléma,
2011. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az előző válaszoló egy tapló, keress egy álomfejtő könyvet abból sokat megtudhatsz, ha hiszel az ilyesmikben.
2011. márc. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!