Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van olyan visszatérő álom,...

Van olyan visszatérő álom, ami sok-sok év után tér vissza?

Figyelt kérdés
Egy, talán két visszatérő álmom van. Én eddig azt hittem, hogy a visszatérő álom olyan, hogy kb. hetente ugynazat álmodja az ember. Azonban nemrég álmodtam és utána nagyon erős deja vu fogott el, és rájöttem, hogy ezt már mintha álmodtam volna ezelőtt. Hogy mikor, fogalmam sincs. Talán tíz éve is megvan. Ilyen sokáig tárol az agyunk komplett álmokat?
2011. márc. 27. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
előfordulhat hogy visszatér egy álom de szerintem inkább a deja vu nak nézz utána
2011. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Elore dolgokat nem almodunk meg

Talan mar voltal hasonlo idoben hasonlo helyzetben hasonlo helyen

2011. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem előre álmodtam meg valamit, hanem teljesen ugyanazt az álmot újra, soksok év után.
2011. márc. 27. 19:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Az álmok többnyire a félelmeket vagy olyan dolgokat mutat aminek kicsi az esélye.Lehet hogy az életedben most is ugyan az történt mint akkor amikor először álmodtad.Azért álmodod ugyan azt mert pl.ugyan az a gond van most.Anyukám sokat foglalkozik az ilyenekkel rengetek tanfolyamon is járt.15L
2011. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem csak olyan volt, h mintha ugyanazzal a helyszínnel álmodtam volna (ami egyébként nem valós, hanem csak álombéli helyszín), és egészen mást csináltunk ott.

de ebben amúgy nem vagyok biztos, lehet h tényleg olyan, mint a déja vu, hogy csak azt hiszem,h. már álmodtam róla..

2011. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Keeper ***** válasza:

Saját tapasztalatom alapján mondhatom, hogy létezik ilyen. Nekem kb 10 év távlatából tért vissza nem egy álmom.

20/F

2011. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen,van.Én a repüléssel voltam így egészen addig,amíg a valós életben repülni nem kezdtem,addig éveken keresztül többször is lényegében ugyanazt álmodtam:)
2011. márc. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. márc. 28. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!